Filtras, salono oras DENCKERMANN M110920K
GamintojasNerastas
KodasM110920K
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]20
plotis [mm]253
ilgis [mm]
225
Analogai kodai: 971332W000971333SAA0
Detali informacija:
HYUNDAI GRAND SANTA FÉ 2.2 CRDi visų ratų pavara (145kW, 2013.06 > .)
HYUNDAI GRAND SANTA FÉ 2.2 CRDi visų ratų pavara (147kW, 2015.10 > .)
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.3 (191kW, 2010.11 > 2011.12)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.0 CRDi (110kW, 2012.09 > .)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.0 CRDi (136kW, 2015.05 > .)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.0 CRDi 4WD (110kW, 2012.09 > .)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.2 CRDi (145kW, 2012.09 > 2015.12)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.2 CRDi (147kW, 2015.10 > .)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.2 CRDi 4WD (145kW, 2012.09 > 2015.12)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.2 CRDi 4WD (147kW, 2015.10 > .)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 (141kW, 2012.09 > 2015.12)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 4WD (141kW, 2012.09 > 2015.12)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT (129kW, 2012.09 > .)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT AWD (129kW, 2012.09 > .)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI (138kW, 2015.05 > .)
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 4WD (138kW, 2015.05 > .)
HYUNDAI SANTA FÉ III Furgonas / džipas (DM) CRDi 4x4 (145kW, 2015.05 > .)
HYUNDAI SONATA VI (YF) 2.0 Hybrid (110kW, 2011.01 > 2014.06)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 1.7 CRDi (100kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 (125kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 CVVL (121kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 CVVT Hybrid (140kW, 2012.12 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.4 (129kW, 2010.06 > 2015.12)