Filtras, salono oras DENCKERMANN M110885K
GamintojasNerastas
KodasM110885K
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]35
plotis [mm]180
ilgis [mm]
250
Detali informacija:
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.2 TCe (KEM0, KEAY) (85kW, 2012.11 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.3 TCe 100 (KENU) (75kW, 2019.08 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.3 TCe 130 (KENE) (96kW, 2019.03 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.5 Blue dCi 95 (KEJL) (70kW, 2018.12 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.5 dCi (KEAJ, KEAH) (66kW, 2012.11 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.5 dCi / Blue dCi 75 (KEAJ, KEAH, KEJW) (55kW, 2012.11 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 (61kW, 2012.11 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 (75kW, 2015.04 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 LPG (61kW, 2013.11 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 LPG (75kW, 2015.04 > .)
DACIA DOKKER autobusiukas (KE_) 1.6 LPG (80kW, 2018.08 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.2 TCe 115 (FEAY) (85kW, 2015.07 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.2 TCe 115 (FEM0) (84kW, 2012.12 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.3 TCe 100 (FENU) (75kW, 2019.08 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.3 TCe 130 (FENE) (96kW, 2019.08 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 Blue dCi 95 (FEJL) (70kW, 2019.06 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 dCi (FEAJ) (66kW, 2012.12 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (FEJW, FEAH) (55kW, 2012.12 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 (61kW, 2012.12 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 (75kW, 2015.04 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 LPG (61kW, 2013.11 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 LPG (75kW, 2015.04 > .)
DACIA DOKKER Furgonas / erdvus limuzinas 1.6 LPG (FENB) (80kW, 2018.08 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.2 TCe (JSAY, JSM0) (85kW, 2012.03 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.3 TCe 100 (JSNU) (75kW, 2019.01 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.3 TCe 130 (JSNE) (96kW, 2019.01 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 Blue dCi 115 (JSJT, JSNR) (85kW, 2018.08 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 Blue dCi 95 (JSJL, JSN7) (70kW, 2018.08 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi (66kW, 2012.03 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi (80kW, 2015.06 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi (81kW, 2012.03 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi (JSMC, JSAF) (79kW, 2010.06 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 (61kW, 2012.03 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG (61kW, 2013.11 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG (JSAV) (75kW, 2015.04 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG (JSNB) (80kW, 2018.08 > .)
DACIA LODGY (JS_) 1.6 SCe 100 (JSAV) (75kW, 2015.06 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.3 DIG-T (116kW, 2021.06 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.3 DIG-T (118kW, 2019.04 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 dCi (T32) (96kW, 2013.12 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) (96kW, 2013.12 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 DIG-T (T32) (120kW, 2015.06 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi (110kW, 2019.04 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi (120kW, 2019.04 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i (96kW, 2019.04 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i (110kW, 2019.04 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i (120kW, 2019.04 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 (T32) (106kW, 2014.09 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) (106kW, 2014.09 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 dCi (T32) (130kW, 2016.10 > .)
NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) (130kW, 2016.10 > .)
RENAULT EXPRESS Furgonas / erdvus limuzinas 1.3 TCe 100 (F6MA) (75kW, 2021.05 > .)
RENAULT EXPRESS Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 Blue dCi 75 (F6AA) (55kW, 2021.05 > .)
RENAULT EXPRESS Furgonas / erdvus limuzinas 1.5 Blue dCi 95 (F6AB) (70kW, 2021.05 > .)
RENAULT KOLEOS II (HC_) 1.3 TCe 160 (HCN2) (116kW, 2020.07 > .)
RENAULT KOLEOS II (HC_) 1.6 dCi 130 (96kW, 2016.08 > .)
RENAULT KOLEOS II (HC_) 1.7 BLUE dCi 150 (HCA7) (110kW, 2019.06 > .)
RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 BLUE DCI 185 (HCAN) (135kW, 2020.01 > .)
RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 BLUE DCI 185 4WD (HCAN) (135kW, 2020.01 > .)
RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 BLUE dCi 190 4WD (HCAN) (140kW, 2019.06 > .)
RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 dCi 175 (HCAK) (130kW, 2016.08 > .)
RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 dCi 175 4WD (130kW, 2016.08 > .)
RENAULT ZOE (BFM_) ZOE (65kW, 2012.06 > .)
RENAULT ZOE (BFM_) ZOE (68kW, 2016.09 > .)
RENAULT ZOE (BFM_) ZOE (BFMC, BFMD) (100kW, 2019.09 > .)
RENAULT ZOE (BFM_) ZOE (BFMD) (80kW, 2018.08 > .)