Filtras, salono oras DENCKERMANN M110879K
GamintojasNerastas
KodasM110879K
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]30
plotis [mm]90
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
ilgis [mm]
164
Analogai kodai: 64119237159
Tinka automobiliams: ALPINA XD3; BMW X3, X4
Detali informacija:
ALPINA XD3 (F25) BITURBO visų ratų pavara (257kW, 2013.04 > 2018.06)
BMW X3 (F25) sDrive 18 d (100kW, 2011.08 > .)
BMW X3 (F25) sDrive 18 d (105kW, 2011.08 > .)
BMW X3 (F25) sDrive 18 d (110kW, 2014.02 > .)
BMW X3 (F25) sDrive 20 i (125kW, 2014.04 > 2017.08)
BMW X3 (F25) sDrive 20 i (135kW, 2014.02 > .)
BMW X3 (F25) xDrive 20 d (120kW, 2010.09 > .)
BMW X3 (F25) xDrive 20 d (135kW, 2010.09 > .)
BMW X3 (F25) xDrive 20 d (140kW, 2014.02 > .)
BMW X3 (F25) xDrive 20 i (135kW, 2011.09 > .)
BMW X3 (F25) xDrive 28 i (180kW, 2011.08 > .)
BMW X3 (F25) xDrive 28 i (190kW, 2011.04 > .)
BMW X3 (F25) xDrive 30 d (155kW, 2011.04 > 2017.08)
BMW X3 (F25) xDrive 30 d (190kW, 2011.05 > .)
BMW X3 (F25) xDrive 30 d (204kW, 2016.06 > .)
BMW X3 (F25) xDrive 30 d (210kW, 2011.04 > 2016.05)
BMW X3 (F25) xDrive 35 d (230kW, 2011.09 > .)
BMW X3 (F25) xDrive 35 i (225kW, 2010.09 > .)
BMW X4 (F26) M 40 i (265kW, 2015.12 > 2018.03)
BMW X4 (F26) xDrive 20 d (140kW, 2014.04 > 2018.03)
BMW X4 (F26) xDrive 20 i (135kW, 2014.04 > 2018.03)
BMW X4 (F26) xDrive 28 i (180kW, 2014.04 > 2018.03)
BMW X4 (F26) xDrive 30 d (183kW, 2015.04 > 2018.03)
BMW X4 (F26) xDrive 30 d (190kW, 2014.04 > 2018.03)
BMW X4 (F26) xDrive 30 d (204kW, 2014.04 > 2018.03)
BMW X4 (F26) xDrive 30 d (210kW, 2014.04 > 2018.03)
BMW X4 (F26) xDrive 35 d (230kW, 2014.04 > 2018.03)
BMW X4 (F26) xDrive 35 i (225kW, 2014.04 > 2018.03)