Filtras, salono oras DENCKERMANN M110738K
GamintojasNerastas
KodasM110738K
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]29
plotis [mm]205
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
ilgis [mm]
211
Detali informacija:
HONDA CIVIC X Hečbekas (FC_, FK_) 1.0 VTEC (93kW, 2018.07 > .)
HONDA CIVIC X Hečbekas (FC_, FK_) 1.0 VTEC (FK6) (95kW, 2017.02 > .)
HONDA CIVIC X Hečbekas (FC_, FK_) 1.5 VTEC (FK7) (134kW, 2017.02 > .)
HONDA CIVIC X Hečbekas (FC_, FK_) 1.6 i-DTEC (FK9) (88kW, 2018.01 > .)
HONDA CIVIC X Hečbekas (FC_, FK_) 2.0 Type-R (FK8) (235kW, 2017.06 > .)
HONDA CIVIC X sedanas (FC_) 1.0 iVTEC (FC9) (93kW, 2018.07 > .)
HONDA CIVIC X sedanas (FC_) 1.5 VTEC (FC1) (134kW, 2016.08 > .)
HONDA CIVIC X sedanas (FC_) 1.6 i-DTEC (FC8) (88kW, 2018.05 > .)
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 1.5 AWD (RW2) (142kW, 2016.12 > .)
HONDA CR-V V (RW_, RT_) 2.0 e-CVT Hybrid (RT5) (107kW, 2018.12 > .)
HONDA CR-Z (ZF) 1.5 IMA (ZF2) (89kW, 2012.11 > .)
HONDA HR-V (RU) 1.5 (RU1) (96kW, 2015.08 > .)
HONDA HR-V (RU) 1.5 i-VTEC (RU1) (134kW, 2019.04 > .)
HONDA HR-V (RU) 1.6 i-DTEC (RU8) (88kW, 2015.08 > .)
HONDA INSIGHT (ZE) 1.3 IMA (ZE28, ZE2) (65kW, 2009.04 > .)
HONDA JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 1.4 iDSI (GE3, GD1) (61kW, 2006.12 > 2008.10)
HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.2 (GG1) (66kW, 2008.07 > .)
HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 HYBRID (GP1) (65kW, 2011.04 > .)
HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 i (GE6, GG3, GG6) (73kW, 2008.07 > .)
HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.4 (74kW, 2008.11 > .)
HONDA JAZZ IV (GK_) 1.3 (75kW, 2015.09 > .)
HONDA JAZZ IV (GK_) 1.5 (96kW, 2017.09 > .)