Filtras, salono oras DENCKERMANN M110040K
GamintojasNerastas
KodasM110040K
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]27
plotis [mm]203
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
ilgis [mm]
277
Tinka automobiliams: AUDI A8 D2
Detali informacija:
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI (110kW, 1997.01 > 2000.04)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI (132kW, 2000.09 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro (110kW, 1997.07 > 2000.04)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro (132kW, 2000.09 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 (120kW, 1995.07 > 1996.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 (128kW, 1994.03 > 1996.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 (142kW, 1996.04 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro (120kW, 1995.07 > 1996.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro (128kW, 1994.03 > 1996.03)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro (142kW, 1996.04 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.3 TDI quattro (165kW, 2000.06 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 (169kW, 1995.07 > 1998.12)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 (191kW, 1998.11 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 quattro (169kW, 1995.07 > 1998.11)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 quattro (191kW, 1998.11 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro (175kW, 1999.02 > 2000.04)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro (180kW, 1994.03 > 1996.07)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro (220kW, 1994.03 > 1998.11)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro (228kW, 1998.11 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 6.0 W12 quattro (309kW, 2001.01 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) S8 quattro (250kW, 1996.07 > 1999.06)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) S8 quattro (265kW, 1999.06 > 2002.09)