Vandens siurblys, variklio aušinimas DENCKERMANN A310140P
GamintojasNerastas
KodasA310140P
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
skriemuliai
be diržo skriemulio
Detali informacija:
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V (65kW, 1994.10 > 2000.01)
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.6 i.e. 16V (78kW, 1990.10 > 1995.11)
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V (102kW, 1999.05 > 2002.12)
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V 4x4 (102kW, 1999.05 > 2002.12)
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 2.0 i 16V (96kW, 1991.01 > 1993.10)
KIA JOICE (MTE1P) 2.0 (88kW, 2001.09 > .)
KIA JOICE (MTE1P) 2.0 (102kW, 2000.02 > .)
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A) (100kW, 1990.06 > 1992.05)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A) (110kW, 1991.04 > 1995.11)
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A) (110kW, 1991.04 > 1995.11)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A) (107kW, 1995.12 > 1999.04)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V (157kW, 1995.12 > 1999.04)
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) (80kW, 1989.04 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A) (80kW, 1989.04 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) (106kW, 1988.11 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) (107kW, 1988.11 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A) (106kW, 1989.07 > 1992.12)
MITSUBISHI GALANT VI Sedanas (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A) (80kW, 1988.12 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VI Sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) (106kW, 1987.11 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VI Sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) (107kW, 1988.11 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VI Sedanas (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A) (106kW, 1988.06 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VI Sedanas (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A) (110kW, 1991.09 > 1992.10)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.0 (K62T) (90kW, 1996.06 > 2007.12)
MITSUBISHI L400 Komercinis (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2.0 (85kW, 1996.06 > 2001.03)
MITSUBISHI LANCER IV hečbekas (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A) (100kW, 1989.11 > 1992.05)
MITSUBISHI SANTAMO (UG) 2.0 16V (102kW, 1999.05 > 2004.12)