Šarnyras FEBEST 3220-ESCLF
GamintojasNerastas
Kodas3220-ESCLF
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
apatinė priekinė ašis
montavimo vieta
išor.
pakuotės aukštis [cm]
6,1
pakuotės ilgis [cm]
12,7
pakuotės plotis [cm]
6,1
Detali informacija:
CADILLAC ESCALADE 5.3 (220kW, 2003.09 > 2005.12)
CADILLAC ESCALADE 5.3 AWD (220kW, 2003.09 > 2005.12)
CADILLAC ESCALADE 5.7 AWD (190kW, 1998.10 > 2006.10)
CADILLAC ESCALADE 6.0 (257kW, 2001.06 > 2006.09)
CADILLAC ESCALADE 6.0 AWD (257kW, 2000.10 > 2006.09)
CADILLAC ESCALADE 6.0 HYBRID (248kW, 2010.09 > 2013.12)
CADILLAC ESCALADE 6.0 HYBRID (248kW, 2010.11 > 2013.12)
CADILLAC ESCALADE 6.0 HYBRID AWD (248kW, 2010.09 > 2013.12)
CADILLAC ESCALADE 6.0 HYBRID AWD (248kW, 2010.11 > 2013.12)
CADILLAC ESCALADE 6.2 (301kW, 2006.10 > .)
CADILLAC ESCALADE 6.2 AWD (301kW, 2006.10 > .)
CADILLAC ESCALADE 6.2 FLEXFUEL (301kW, 2006.10 > 2014.12)
CADILLAC ESCALADE 6.2 FLEXFUEL AWD (301kW, 2006.10 > 2014.12)
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup 6.0 AWD (257kW, 2001.09 > 2006.12)
CADILLAC ESCALADE Crew Cab Pickup 6.2 AWD (301kW, 2006.09 > 2013.12)
CHEVROLET AVALANCHE 5.3 AWD (235kW, 2006.05 > 2013.12)
CHEVROLET AVALANCHE 5.3 Flex-Fuel (235kW, 2005.06 > 2007.07)
CHEVROLET AVALANCHE 5.3 Flex-Fuel AWD (231kW, 2007.01 > 2013.12)
CHEVROLET EXPRESS 1500 Standard Passenger Van 5.3 (213kW, 2002.09 > 2004.12)
CHEVROLET EXPRESS autobusas 5.3 Flex-Fuel (216kW, 2007.01 > .)
CHEVROLET SILVERADO 1500 5.3 AWD (232kW, 2007.01 > .)
CHEVROLET SILVERADO 1500 5.3 FlexFuel AWD (232kW, 2007.01 > .)
CHEVROLET SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup 5.3 4WD (265kW, 2014.07 > .)
CHEVROLET SILVERADO 1500 Extended Cab Pickup 5.3 4WD (265kW, 2014.07 > .)
CHEVROLET SILVERADO 1500 Standard Cab Pickup 5.3 4WD (265kW, 2014.07 > .)
CHEVROLET SILVERADO 2500 6.0 AWD (224kW, 1999.10 > .)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup 5.3 4WD (265kW, 2013.09 > .)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup 6.0 4WD (224kW, 2003.09 > 2004.12)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup 5.3 4WD (265kW, 2013.09 > .)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup 6.0 4WD (224kW, 1998.09 > 2004.12)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup 5.3 4WD (265kW, 2013.09 > .)
CHEVROLET SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup 6.0 4WD (224kW, 1998.09 > 2004.12)
CHEVROLET SUBURBAN (GMT 900) 5.3 Flex-Fuel 4WD (228kW, 2007.01 > .)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 4.8 V8 (206kW, 1999.12 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 (201kW, 2000.05 > 2002.09)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 (213kW, 2002.10 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 (220kW, 2003.09 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 AWD (213kW, 2002.10 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 AWD (220kW, 2003.09 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 5.3 V8 AWD (201kW, 1999.12 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (B2W) 6.0 V8 (224kW, 1999.12 > 2006.12)
CHEVROLET TAHOE (GMT900) 5.3 (239kW, 2007.01 > 2013.12)
CHEVROLET TAHOE (GMT900) 5.3 4WD (239kW, 2007.01 > 2013.12)
GMC SIERRA 2500 HD Extended Cab Pickup 6.0 CNG 4WD (224kW, 2001.09 > 2005.12)
GMC YUKON 5.3 (213kW, 2000.09 > 2004.12)
GMC YUKON 5.3 4WD (213kW, 2000.09 > 2004.12)
GMC YUKON XL 1500 5.3 (213kW, 1999.09 > 2005.12)
GMC YUKON XL 1500 5.3 4WD (213kW, 1999.09 > 2005.12)
HUMMER H2 uždaryta visureigė transporto priemonė 6.0 AWD (236kW, 2003.09 > 2004.12)