trosas, stovėjimo stabdys FEBEST 14100-KYR05LH
GamintojasNerastas
Kodas14100-KYR05LH
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
kairysis galinis
pakuotės aukštis [cm]
5
pakuotės aukštis [cm]
8
pakuotės ilgis [cm]
40
pakuotės ilgis [cm]
55
pakuotės plotis [cm]
35
Tinka automobiliams: SSANGYONG ACTYON I, ACTYON II, ACTYON SPORTS I, ACTYON SPORTS II, KYRON
Detali informacija:
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi (100kW, 2007.07 > .)
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi (104kW, 2005.11 > .)
SSANGYONG ACTYON I 2.3 (110kW, 2006.11 > .)
SSANGYONG ACTYON I 2.3 4x4 (110kW, 2006.11 > .)
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD (100kW, 2007.07 > .)
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD (104kW, 2006.10 > .)
SSANGYONG ACTYON II 2.0 (110kW, 2012.08 > .)
SSANGYONG ACTYON II 2.0 4x4 (110kW, 2012.08 > .)
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi (104kW, 2007.04 > .)
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi (114kW, 2011.09 > .)
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD (104kW, 2007.04 > .)
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD (114kW, 2011.09 > .)
SSANGYONG ACTYON SPORTS II 2.0 Xdi (114kW, 2012.10 > .)
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi (100kW, 2010.01 > .)
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi (104kW, 2005.05 > .)
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 (100kW, 2010.01 > .)
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 (104kW, 2005.05 > .)
SSANGYONG KYRON 2.3 (110kW, 2010.01 > .)
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 (120kW, 2006.03 > .)
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 (121kW, 2005.05 > .)