                                FEBEST                                                0223-C24FL, Ne
Šarnyro stabilizatorius FEBEST 0223-C24FL
GamintojasNerastas
Kodas0223-C24FL
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
pakuotės aukštis [cm]
4,5
pakuotės ilgis [cm]
12,5
pakuotės plotis [cm]
6,8
strypas / statramstis
be pakabos trauklės
Detali informacija:
HYUNDAI TERRACAN (HP) 2.5 TD (74kW, 2001.12 > 2006.12)
HYUNDAI TERRACAN (HP) 2.5 TD 4WD (74kW, 2001.12 > 2006.12)
HYUNDAI TERRACAN (HP) 2.9 CRDi 4WD (110kW, 2001.11 > 2006.12)
HYUNDAI TERRACAN (HP) 2.9 CRDi 4WD (110kW, 2001.12 > 2006.12)
HYUNDAI TERRACAN (HP) 2.9 CRDi 4WD (120kW, 2003.11 > 2006.12)
HYUNDAI TERRACAN (HP) 3.5 i V6 4WD (143kW, 2001.12 > 2006.12)
HYUNDAI TERRACAN (HP) 3.5 i V6 4WD (147kW, 2001.12 > 2006.12)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) (94kW, 2010.04 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) (100kW, 2005.11 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) (123kW, 2007.08 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D (KA4T) (131kW, 2010.01 > 2015.12)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 16V 4WD (98kW, 2007.04 > 2015.12)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) (100kW, 2005.11 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) (123kW, 2007.10 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) (131kW, 2010.04 > .)
MITSUBISHI L200 / TRITON plokščiadugnis / važiuoklė (KA_T, KB_T) 2.5 DI-D 4WD (KB4T) (131kW, 2010.04 > .)
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.2 DI-D 4WD (121kW, 2008.07 > .)
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.5 V6 24V (153kW, 2008.09 > .)