Vidinė skersinė vairo trauklė FEBEST 0122-LC120
GamintojasNerastas
Kodas0122-LC120
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
priekinė ašis
pakuotės aukštis [cm]
4,3
pakuotės ilgis [cm]
27,8
pakuotės plotis [cm]
4,3
Tinka automobiliams: LEXUS GX; TOYOTA 4 RUNNER IV, FJ CRUISER, LAND CRUISER PRADO
Detali informacija:
LEXUS GX (_J12_) 470 (UZJ120) (175kW, 2001.11 > 2009.11)
LEXUS GX (_J12_) 470 (UZJ120) (199kW, 2001.11 > 2009.11)
TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 4.0 (GRN210) (174kW, 2005.09 > 2009.09)
TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 4.0 (GRN215) (174kW, 2005.09 > 2009.09)
TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 4.7 (UZN210_) (175kW, 2002.08 > 2006.09)
TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 4.7 4WD (UZN215_) (175kW, 2002.09 > 2006.12)
TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 (GSJ15) (176kW, 2005.06 > 2009.10)
TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) (178kW, 2006.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D (KZJ120) (92kW, 2002.09 > 2010.02)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) (120kW, 2003.01 > 2010.02)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) (122kW, 2004.08 > 2010.02)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125, KDJ121) (127kW, 2002.09 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120_) (150kW, 2006.08 > 2009.07)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120, GRJ125) (179kW, 2002.09 > 2004.08)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120, GRJ125, GRJ121) (183kW, 2003.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ125) (207kW, 2003.01 > 2009.07)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150) (207kW, 2010.01 > .)