Priedų komplektas, diskinių stabdžių trinkelės FEBEST 0103-GDJ150R
GamintojasNerastas
Kodas0103-GDJ150R
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
galinė ašis
pakuotės aukštis [cm]
2
pakuotės ilgis [cm]
10
pakuotės plotis [cm]
10
Detali informacija:
LEXUS GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) (218kW, 2009.11 > .)
LEXUS GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) (225kW, 2010.01 > .)
LEXUS GX (_J12_) 470 (UZJ120) (175kW, 2001.11 > 2009.11)
LEXUS GX (_J12_) 470 (UZJ120) (199kW, 2001.11 > 2009.11)
LEXUS LX 450 4WD (FZJ80_) (151kW, 1995.09 > 1997.12)
LEXUS LX (_J2_) 450d (VDJ201) (200kW, 2015.09 > .)
LEXUS LX (_J2_) 570 (URJ201) (270kW, 2007.11 > .)
LEXUS LX (_J2_) 570 (URJ201) (282kW, 2007.11 > .)
LEXUS LX (_J2_) 570 (URJ201) (285kW, 2007.08 > .)
TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 4.0 (GRN210) (174kW, 2005.09 > 2009.09)
TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 4.0 (GRN215) (174kW, 2005.09 > 2009.09)
TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 4.7 (UZN210_) (175kW, 2002.08 > 2006.09)
TOYOTA 4 RUNNER IV (_N21_) 4.7 4WD (UZN215_) (175kW, 2002.09 > 2006.12)
TOYOTA 4 RUNNER V (_N28_) 4.0 (GRN280_) (202kW, 2010.01 > .)
TOYOTA CRESSIDA sedanas (_X6_) 2.0 (RX60) (77kW, 1981.05 > 1985.03)
TOYOTA CRESSIDA sedanas (_X6_) 2.0 GLI (GX61_, GX61) (80kW, 1982.11 > 1984.12)
TOYOTA CRESSIDA sedanas (_X6_) 2.2 D (LX60) (49kW, 1980.09 > 1984.07)
TOYOTA CRESSIDA Station Wagon (_X6_) 2.0 (RX60_, RX60) (77kW, 1981.02 > 1985.03)
TOYOTA CRESSIDA Station Wagon (_X6_) 2.2 D (LX60_, LX60) (49kW, 1981.06 > 1985.03)
TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 (GSJ15) (176kW, 2005.06 > 2009.10)
TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) (178kW, 2006.01 > .)
TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) (193kW, 2010.12 > .)
TOYOTA HILUX IV pikapas (_N5_, _N6_) 2.0 (YN57, YN60) (65kW, 1984.01 > 1986.12)
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 TD (LJ70) (66kW, 1990.01 > 1993.05)
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 3.0 TD (KZJ70_, KZJ73_, KZJ77_, KZJ78_, KZJ71_) (92kW, 1993.05 > 1996.05)
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 4.2 D (HZJ76, HZJ78, HZJ70, HZJ73, HZJ75, HZJ79, HZJ77,... (96kW, 1990.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D V8 (VDJ200) (210kW, 2008.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200) (173kW, 2007.08 > .)
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200) (195kW, 2008.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200) (200kW, 2012.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200_) (183kW, 2015.08 > .)
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.7 V8 (UZJ200) (212kW, 2008.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.7 V8 (UZJ200) (232kW, 2008.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.0 (FJ80_, FJ80R, FJ80G) (115kW, 1990.01 > 1992.08)
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 D (HZJ80, HZJ81) (99kW, 1990.01 > 1997.12)
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80) (118kW, 1992.10 > 1997.12)
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80, HDJ81) (123kW, 1990.01 > 1997.12)
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD 24V (HDJ80_, HDJ80, HDJ81V) (125kW, 1995.03 > 1997.12)
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 24V (FZJ80_) (151kW, 1992.08 > 1997.12)
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 2.7 (RZJ95, RZJ90) (110kW, 1995.04 > 2002.07)
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 D-4D 4WD (KDJ90_, KDJ95_, KDJ90W, KDJ95W) (120kW, 2000.10 > .)
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90, KZJ95) (103kW, 1995.04 > 2000.07)
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_, KZJ90R, KZJ95R, KZJ90W, KZJ95W) (92kW, 1996.04 > 2002.12)
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_, VZJ90R, VZJ95R, VZJ90W,... (131kW, 1996.04 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D (KZJ120) (92kW, 2002.09 > 2010.02)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) (120kW, 2003.01 > 2010.02)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) (122kW, 2004.08 > 2010.02)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125, KDJ121) (127kW, 2002.09 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120_) (150kW, 2006.08 > 2009.07)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120, GRJ125) (179kW, 2002.09 > 2004.08)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120, GRJ125, GRJ121) (183kW, 2003.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ125) (207kW, 2003.01 > 2009.07)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.8 D-4D (GDJ150, GDJ155) (147kW, 2018.10 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.8 D-4D (GDJ150_, GDJ155_, GDJ150, GDJ151) (130kW, 2015.06 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 D-4D (KDJ150_, KDJ150, KDJ155) (127kW, 2010.03 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 D-4D (KDJ155_, KDJ150_, KDJ150R, KDJ155R) (140kW, 2010.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 Dual VVTi (GRJ150_) (205kW, 2010.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150) (207kW, 2010.01 > .)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVTi (GRJ150) (202kW, 2009.08 > .)
TOYOTA LAND CRUISER VAN (_J15_) 3.0 D4d 4WD (KDJ155, KDJ150) (140kW, 2011.01 > .)
TOYOTA SEQUOIA (_K3_, _K4_) 4.7 (UCK35_, UCK35L) (175kW, 2000.05 > 2007.11)
TOYOTA SEQUOIA (_K3_, _K4_) 4.7 4WD (UCK45_, UCK45L) (175kW, 2000.05 > 2007.11)
TOYOTA SEQUOIA (_K6_) 4.7 (UCK60, UCK65) (206kW, 2007.11 > .)
TOYOTA SEQUOIA (_K6_) 4.7 4WD (UCK65, UCK60) (206kW, 2007.11 > .)
TOYOTA SEQUOIA (_K6_) 5.7 (USK60_) (280kW, 2007.11 > .)
TOYOTA SEQUOIA (_K6_) 5.7 4WD (USK65_) (280kW, 2007.11 > .)
TOYOTA TUNDRA pikapas (_K5_, _K6_) 5.7 (USK50_, USK51, USK52_, USK56_, USK57_, USK52L,... (284kW, 2007.01 > .)
TOYOTA TUNDRA pikapas (_K5_, _K6_) 5.7 4WD (USK56_, USK57_, USK55_, USK75_, USK55L, USK57L,... (284kW, 2007.01 > .)