Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys FAST FT29117HD
GamintojasFAST
KodasFT29117HD
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]66
storis [mm]20
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
įspėjimo kontakto ilgis [mm]
260
montavimo vieta
priekinė ašis
Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai]
susidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai]
susidėvėjimo įspėjimo kontaktas
su integruotu nusidėvėjimo jutikliu
Detali informacija:
IVECO DAILY III komercinis 65 C 14 (100kW, 2004.09 > 2006.04)
IVECO DAILY III komercinis 65 C 15 (107kW, 2001.11 > 2006.04)
IVECO DAILY III komercinis 65 C 17 (122kW, 2004.09 > 2006.04)
IVECO DAILY III plokščiadugnis / važiuoklė 65 C 14 (100kW, 2004.09 > 2006.04)
IVECO DAILY III plokščiadugnis / važiuoklė 65 C 15 (107kW, 2001.11 > 2006.04)
IVECO DAILY III plokščiadugnis / važiuoklė 65 C 17 (122kW, 2004.09 > 2006.04)
NISSAN ATLEON 110.56, 120.56 (78kW, 2000.09 > .)
NISSAN ATLEON 120.21, 210.120 (151kW, 2003.09 > .)
NISSAN ATLEON 120.45 (87kW, 2003.09 > .)
NISSAN ATLEON 140.70 (100kW, 2003.09 > .)
NISSAN ATLEON 150.21, 210.150 (151kW, 2003.09 > .)
NISSAN ATLEON 165.130 (117kW, 2003.09 > .)
NISSAN ATLEON 210.130 (151kW, 2003.09 > .)
NISSAN ATLEON 95.16, 165.95 (117kW, 2003.09 > .)
RENAULT TRUCKS MASCOTT komercinis 110.55 (78kW, 1999.01 > 2004.06)