Plovimo skysčio purkštukas, priekinių žibintų plovimas Original VEMO Quality V10080354
GamintojasNerastas
KodasV10080354
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
kairė
Analogai kodai: 3AA9551033AD955103
Tinka automobiliams: VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant, PASSAT B7, PASSAT B7 Variant
Detali informacija:
VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI (112kW, 2012.01 > 2014.12)
VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI (118kW, 2012.01 > 2014.12)
VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI (103kW, 2012.01 > 2014.12)
VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2012.01 > 2014.12)
VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2012.01 > 2014.12)
VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2013.01 > 2014.12)
VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TSI 4motion (155kW, 2012.01 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI (90kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI (118kW, 2012.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel (110kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel (118kW, 2010.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI (77kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI (112kW, 2011.02 > .)
VW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI (118kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (100kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (125kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (130kW, 2012.12 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2010.08 > 2013.01)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2013.01 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI (155kW, 2010.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion (220kW, 2011.01 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI (90kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI (118kW, 2012.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel (110kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel (118kW, 2010.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI (77kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI (112kW, 2011.02 > .)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI (118kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (100kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (125kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (130kW, 2012.12 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2010.08 > 2013.01)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2013.01 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI (155kW, 2010.11 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion (220kW, 2011.01 > 2014.12)