Vairo pavara BOSCH KS01000930
GamintojasBOSCH
KodasKS01000930
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
hidraulinis
transporto priemonės įranga
transporto priemonėms su vairo stiprintuvu
vairavimo mechanizmas
be vairo trauklės galų
vairavimo mechanizmas
su traukle
vairuotojo padėtis
vairas kairėje
Tinka automobiliams: AUDI A6 Allroad C6, A6 C6, A6 C6 Avant
Detali informacija:
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro (120kW, 2006.05 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro (132kW, 2006.05 > 2008.10)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro (155kW, 2006.05 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.05 > 2008.10)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro (176kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.2 FSI quattro (188kW, 2006.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (100kW, 2004.07 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (103kW, 2004.07 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (120kW, 2009.04 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (125kW, 2008.11 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TFSI (125kW, 2005.06 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 (130kW, 2004.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 quattro (130kW, 2005.01 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI (120kW, 2004.11 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI (132kW, 2004.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro (120kW, 2005.06 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro (132kW, 2004.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (154kW, 2006.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (162kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (154kW, 2007.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (162kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 quattro (160kW, 2004.05 > 2006.05)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro (155kW, 2004.05 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro (165kW, 2004.05 > 2006.05)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro (176kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI (188kW, 2004.05 > 2009.05)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI (195kW, 2009.05 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro (188kW, 2004.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (100kW, 2005.06 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (103kW, 2005.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (120kW, 2009.04 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (125kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TFSI (125kW, 2005.06 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 (130kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro (130kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI (120kW, 2005.03 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI (132kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro (120kW, 2005.06 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro (132kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (154kW, 2006.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (162kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (154kW, 2007.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (162kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 (160kW, 2005.03 > 2006.05)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 quattro (160kW, 2005.03 > 2006.05)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro (155kW, 2005.03 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro (165kW, 2005.03 > 2006.05)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro (176kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI (188kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.03 > 2008.10)