Vairo pavara BOSCH KS01000930
GamintojasBOSCH
KodasKS01000930
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinis režimas
hidraulinis
transporto priemonės įranga
transporto priemonėms su vairo stiprintuvu
vairavimo mechanizmas
be vairo trauklės galų
vairavimo mechanizmas
su traukle
vairuotojo padėtis
vairas kairėje
Tinka automobiliams: AUDI A6 Allroad C6, A6 C6, A6 C6 Avant
Detali informacija:
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro (120kW, 2006.05 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro (132kW, 2006.05 > 2008.10)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro (155kW, 2006.05 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.05 > 2008.10)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro (176kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.2 FSI quattro (188kW, 2006.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (100kW, 2004.07 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (103kW, 2004.07 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (120kW, 2009.04 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (125kW, 2008.11 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TFSI (125kW, 2005.06 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 (130kW, 2004.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 quattro (130kW, 2005.01 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI (120kW, 2004.11 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI (132kW, 2004.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro (120kW, 2005.06 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro (132kW, 2004.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (154kW, 2006.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI (162kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (154kW, 2007.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro (162kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 quattro (160kW, 2004.05 > 2006.05)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro (155kW, 2004.05 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro (165kW, 2004.05 > 2006.05)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro (176kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2008.10 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI (188kW, 2004.05 > 2009.05)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI (195kW, 2009.05 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro (188kW, 2004.05 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (100kW, 2005.06 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (103kW, 2005.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (120kW, 2009.04 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (125kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TFSI (125kW, 2005.06 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 (130kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro (130kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI (120kW, 2005.03 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI (132kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro (120kW, 2005.06 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro (132kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (154kW, 2006.11 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI (162kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (140kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (154kW, 2007.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro (162kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 (160kW, 2005.03 > 2006.05)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 quattro (160kW, 2005.03 > 2006.05)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro (155kW, 2005.03 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro (165kW, 2005.03 > 2006.05)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.06 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro (176kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2008.10 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI (188kW, 2005.03 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.03 > 2008.10)