Vairo pavara BOSCH KS01000926
GamintojasBOSCH
KodasKS01000926
Kokybės klasėAukšta
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
hidraulinis
transporto priemonės įranga
transporto priemonėms su vairo stiprintuvu
vairavimo mechanizmas
be vairo trauklės galų
vairavimo mechanizmas
su traukle
vairuotojo padėtis
vairas kairėje
Tinka automobiliams: AUDI A4 B7, A4 B7 Avant, A4 B7 kabrioletas; SEAT EXEO, EXEO ST
Detali informacija:
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 quattro (160kW, 2004.11 > 2006.07)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro (150kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (120kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 quattro (160kW, 2004.11 > 2006.07)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro (150kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 1.8 T (120kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TDI (100kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TDI (103kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.0 TFSI 16V (147kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 2.7 TDI (132kW, 2006.06 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.0 TDI quattro (150kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.2 FSI (188kW, 2006.01 > 2009.03)
AUDI A4 B7 kabrioletas (8HE) 3.2 FSI quattro (188kW, 2006.01 > 2009.03)
SEAT EXEO (3R2) 1.6 (75kW, 2009.03 > 2010.09)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 T (110kW, 2008.12 > 2010.05)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI (88kW, 2010.09 > .)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI (118kW, 2010.05 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (88kW, 2008.12 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (105kW, 2008.12 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (125kW, 2009.02 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI (147kW, 2009.03 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI (155kW, 2010.05 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 1.6 (75kW, 2009.06 > 2010.09)
SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T (110kW, 2009.06 > 2010.05)
SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI (88kW, 2010.09 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 TSI (118kW, 2010.05 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI (88kW, 2009.07 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI (105kW, 2009.05 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TDI (125kW, 2009.05 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI (147kW, 2009.06 > .)
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI (155kW, 2010.05 > .)