Vairo pavara BOSCH KS01000956
GamintojasBOSCH
KodasKS01000956
Kokybės klasėAukšta
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
hidraulinis
transporto priemonės įranga
transporto priemonėms su vairo stiprintuvu
vairavimo mechanizmas
be vairo trauklės galų
vairavimo mechanizmas
su traukle
vairuotojo padėtis
vairas kairėje
Tinka automobiliams: BMW 3, 3 kupė, 3 Touring, X1
Detali informacija:
BMW 3 (E90) 320 d xDrive (120kW, 2008.07 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 d xDrive (130kW, 2008.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 d xDrive (135kW, 2010.01 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 325 i xDrive (160kW, 2008.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 325 xi (160kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 330 d xDrive (180kW, 2009.01 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 330 i xDrive (200kW, 2008.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 330 xd (170kW, 2005.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 330 xi (190kW, 2005.01 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 330 xi (200kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 335 i xDrive (225kW, 2008.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 335 i xDrive (240kW, 2008.05 > 2011.10)
BMW 3 (E90) 335 xi (225kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 335 xi (240kW, 2006.09 > 2008.06)
BMW 3 kupė (E92) 320 d xDrive (120kW, 2008.09 > 2013.06)
BMW 3 kupė (E92) 320 d xDrive (130kW, 2008.09 > 2010.02)
BMW 3 kupė (E92) 320 d xDrive (135kW, 2010.01 > .)
BMW 3 kupė (E92) 320 d xDrive (145kW, 2008.09 > 2010.02)
BMW 3 kupė (E92) 320 d xDrive (147kW, 2010.03 > 2013.06)
BMW 3 kupė (E92) 325 i xDrive (150kW, 2010.03 > 2013.04)
BMW 3 kupė (E92) 325 i xDrive (155kW, 2010.03 > 2013.04)
BMW 3 kupė (E92) 325 i xDrive (160kW, 2008.09 > 2013.12)
BMW 3 kupė (E92) 325 xi (160kW, 2006.09 > 2010.02)
BMW 3 kupė (E92) 325 xi (160kW, 2007.09 > 2008.08)
BMW 3 kupė (E92) 328 xi (171kW, 2006.09 > 2007.12)
BMW 3 kupė (E92) 330 d xDrive (180kW, 2009.01 > .)
BMW 3 kupė (E92) 330 i xDrive (200kW, 2008.09 > .)
BMW 3 kupė (E92) 330 xd (170kW, 2006.09 > .)
BMW 3 kupė (E92) 330 xd (180kW, 2009.01 > .)
BMW 3 kupė (E92) 330 xi (200kW, 2007.03 > 2010.02)
BMW 3 kupė (E92) 335 i xDrive (225kW, 2008.09 > .)
BMW 3 kupė (E92) 335 i xDrive (240kW, 2008.11 > 2013.06)
BMW 3 kupė (E92) 335 xi (225kW, 2006.09 > .)
BMW 3 kupė (E92) 335 xi (240kW, 2007.03 > 2010.02)
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (120kW, 2009.07 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (130kW, 2008.09 > .)
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (135kW, 2010.01 > .)
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (145kW, 2008.02 > 2010.02)
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (147kW, 2010.03 > 2012.05)
BMW 3 Touring (E91) 325 i xDrive (160kW, 2008.09 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 325 xi (160kW, 2005.08 > 2008.08)
BMW 3 Touring (E91) 325 xi (160kW, 2007.09 > 2008.08)
BMW 3 Touring (E91) 330 d xDrive (180kW, 2009.01 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 330 i xDrive (200kW, 2008.09 > .)
BMW 3 Touring (E91) 330 xd (170kW, 2005.09 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 330 xi (200kW, 2007.09 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 335 i xDrive (225kW, 2008.09 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 335 i xDrive (240kW, 2008.09 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 335 xi (225kW, 2007.09 > .)
BMW 3 Touring (E91) 335 xi (240kW, 2007.03 > 2008.08)
BMW X1 (E84) xDrive 18 d (100kW, 2009.03 > .)
BMW X1 (E84) xDrive 18 d (105kW, 2009.10 > 2015.06)
BMW X1 (E84) xDrive 20 d (120kW, 2010.03 > .)
BMW X1 (E84) xDrive 20 d (130kW, 2009.10 > 2015.06)
BMW X1 (E84) xDrive 20 d (135kW, 2009.10 > .)
BMW X1 (E84) xDrive 20 i (135kW, 2011.09 > 2015.06)
BMW X1 (E84) xDrive 23 d (150kW, 2009.10 > 2015.06)
BMW X1 (E84) xDrive 25 d (160kW, 2009.10 > 2015.06)
BMW X1 (E84) xDrive 25 i (160kW, 2010.01 > 2015.06)
BMW X1 (E84) xDrive 28 i (180kW, 2011.04 > 2015.06)
BMW X1 (E84) xDrive 28 i (190kW, 2009.10 > 2015.06)