Buferis, variklio dangtis Dr.Motor Automotive DRM01001
GamintojasDr.Motor Automotive
KodasDRM01001
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
kiekis
1
Analogai kodai: 038103184B
Detali informacija:
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI (66kW, 2009.08 > .)
SEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI (77kW, 2004.04 > .)
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI (100kW, 2004.03 > 2009.05)
SEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.03 > .)
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI (66kW, 2009.08 > .)
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI (77kW, 2006.10 > .)
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI (100kW, 2006.11 > 2009.03)
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V (103kW, 2006.10 > .)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI (47kW, 2002.09 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI (47kW, 2002.02 > 2005.12)
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI (66kW, 2007.06 > .)
SEAT LEON (1P1) 1.9 TDI (77kW, 2005.07 > 2010.12)
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI (100kW, 2005.07 > 2010.05)
SEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.07 > 2012.12)
SEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI (77kW, 2004.10 > 2009.05)
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI (100kW, 2004.09 > 2009.05)
SEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.04 > 2009.05)
SKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI (55kW, 2003.04 > 2008.03)
SKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI (55kW, 2003.04 > 2007.12)
SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI (55kW, 2004.08 > 2005.10)
SKODA FABIA I sedanas (6Y3) 1.4 TDI (55kW, 2003.04 > 2007.12)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI (74kW, 2005.10 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI (96kW, 2002.09 > 2004.09)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI (74kW, 2000.08 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI (96kW, 2002.09 > 2004.09)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI (77kW, 2004.06 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI (77kW, 2004.09 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4 (77kW, 2004.11 > 2010.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI (66kW, 2005.05 > 2008.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI (77kW, 2005.01 > 2009.01)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI (100kW, 2005.05 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.01 > 2013.12)
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI (66kW, 2004.05 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI (77kW, 2003.10 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion (77kW, 2004.08 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 SDI (55kW, 2004.01 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI (100kW, 2003.10 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V (103kW, 2003.10 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2004.08 > 2008.11)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI (77kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI (100kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2007.06 > 2009.07)
VW JETTA III (1K2) 1.9 TDI (77kW, 2005.08 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI (100kW, 2005.09 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.10)
VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.4 TDI (55kW, 1999.01 > 2005.07)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI (74kW, 2001.02 > 2010.09)
VW NEW BEETLE kabrioletas (1Y7) 1.9 TDI (74kW, 2003.06 > 2010.09)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI (77kW, 2005.03 > 2008.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI (77kW, 2005.08 > 2008.11)
VW POLO (6N2) 1.4 TDI (55kW, 1999.10 > 2001.09)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI (55kW, 2001.10 > 2005.06)
VW POLO IV sedanas (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 TDI (55kW, 2003.07 > .)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI (66kW, 2004.11 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI (77kW, 2003.08 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (100kW, 2003.02 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2003.08 > 2010.05)
VW TOURAN Furgonas / erdvus limuzinas (1T1, 1T2) 1.9 TDI (77kW, 2003.08 > 2006.11)
VW TOURAN Furgonas / erdvus limuzinas (1T1, 1T2) 2.0 TDI (100kW, 2003.02 > 2010.05)