BLUE PRINT ADBP210011
GamintojasBLUE PRINT
KodasADBP210011
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]21
plotis [mm]157
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
195
OE numeriui
095 325 429 D S1
Papildomas straipsnis / informacija 2
su alyvos karterio tarpikliu
Detali informacija:
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E (85kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.3 E (98kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI (85kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 (110kW, 1992.03 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro (110kW, 1992.07 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.8 E (128kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.8 E quattro (128kW, 1991.09 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.0 E (85kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.5 TDI (85kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.6 (102kW, 1993.07 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.6 (110kW, 1992.03 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.6 quattro (102kW, 1993.11 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.6 quattro (110kW, 1992.04 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.8 E (128kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 100 C4 sedanas (4A2) 2.8 E quattro (128kW, 1990.12 > 1994.07)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 1.6 (55kW, 1986.09 > 1991.08)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 1.8 (55kW, 1986.10 > 1990.01)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 1.8 S (65kW, 1986.09 > 1990.12)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 1.8 S (66kW, 1986.09 > 1991.10)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 2.0 E (82kW, 1990.10 > 1991.08)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 2.0 E (83kW, 1988.08 > 1990.10)
AUDI 80 B3 Sedanas (893, 894, 8A2) 2.0 E 16V (101kW, 1990.03 > 1991.09)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.9 TDI (66kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 (66kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E (85kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 (110kW, 1992.07 > 1996.01)
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 (128kW, 1991.09 > 1996.01)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 1.9 TDI (66kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.0 (66kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.0 E (85kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.3 E (98kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.6 (110kW, 1992.07 > 1994.12)
AUDI 80 B4 sedanas (8C2) 2.8 (128kW, 1991.09 > 1994.12)
AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E (98kW, 1987.04 > 1991.09)
AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V (123kW, 1990.04 > 1991.07)
AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.3 E 20V (125kW, 1988.08 > 1991.07)
AUDI A6 C4 (4A2) 1.9 TDI (66kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.0 (85kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.3 (98kW, 1994.06 > 1995.12)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.4 (110kW, 1995.07 > 1996.06)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI (85kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.5 TDI (103kW, 1994.08 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 (102kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 (110kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 quattro (110kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 (128kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 quattro (128kW, 1994.06 > 1997.10)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.9 TDI (66kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.0 (85kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.3 (98kW, 1994.06 > 1995.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI (85kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI (103kW, 1994.08 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 (102kW, 1994.06 > 1997.02)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 (110kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro (110kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 (128kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro (128kW, 1994.06 > 1997.12)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.8 (92kW, 1997.01 > 2000.08)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.3 E (98kW, 1991.05 > 1994.07)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.6 (110kW, 1993.06 > 2000.08)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.8 (128kW, 1992.11 > 2000.08)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 (82kW, 1990.03 > 1990.07)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 (83kW, 1989.05 > 1990.03)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0 (85kW, 1989.05 > 1996.12)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 (98kW, 1990.03 > 1996.12)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 (100kW, 1988.10 > 1994.07)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.3 20V (125kW, 1989.08 > 1991.07)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 (110kW, 1992.08 > 1996.12)
AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 (128kW, 1991.09 > 1996.12)