Alyvos filtras JAPANPARTS FO-ECO092
GamintojasJAPANPARTS
KodasFO-ECO092
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]75
aukštis [mm]75,8
plotis [mm]65,5
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
filtro įdėklas
Išorinis skersmuo [mm]
65
OE numeriui
03C115562
OE numeriui
3C115403A
vidinis skersmuo 1 [mm]
9,5
vidinis skersmuo 2 [mm]
30
Detali informacija:
AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI (92kW, 2007.09 > 2012.08)
AUDI A3 (8P1) 1.6 FSI (85kW, 2003.08 > 2007.09)
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI (92kW, 2007.09 > 2013.03)
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI (85kW, 2004.09 > 2007.09)
SEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI (92kW, 2007.11 > .)
SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI (92kW, 2007.11 > .)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V (77kW, 2006.11 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V (77kW, 2006.11 > 2009.11)
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 (77kW, 2008.05 > .)
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 (77kW, 2008.07 > .)
SEAT LEON (1P1) 1.4 TSI (92kW, 2007.11 > 2012.12)
SKODA FABIA II (542) 1.6 (77kW, 2007.04 > .)
SKODA FABIA II Combi (545) 1.6 (77kW, 2007.10 > .)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI (85kW, 2004.02 > 2008.10)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI (85kW, 2004.02 > 2008.10)
SKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 (77kW, 2006.09 > 2015.05)
VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI (85kW, 2006.06 > 2008.05)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI (66kW, 2005.07 > 2006.11)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI (90kW, 2007.06 > 2013.12)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI (103kW, 2006.05 > 2008.06)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI (125kW, 2006.05 > 2008.06)
VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI (85kW, 2005.01 > 2008.05)
VW GOLF V (1K1) 1.4 FSI (66kW, 2003.10 > 2006.07)
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (90kW, 2007.05 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (103kW, 2006.05 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.4 TSI (125kW, 2005.11 > 2008.11)
VW GOLF V (1K1) 1.6 FSI (85kW, 2003.10 > 2008.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (90kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (103kW, 2007.06 > 2009.07)
VW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI (125kW, 2007.06 > 2009.07)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (90kW, 2007.05 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (103kW, 2006.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.4 TSI (125kW, 2006.07 > 2010.10)
VW JETTA III (1K2) 1.6 FSI (85kW, 2005.09 > 2010.10)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI (90kW, 2007.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI (85kW, 2005.03 > 2008.06)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI (90kW, 2007.05 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI (85kW, 2005.08 > 2008.06)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 FSI (63kW, 2002.02 > 2006.07)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.6 16V (77kW, 2006.05 > 2009.11)
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI (110kW, 2008.05 > .)
VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion (110kW, 2007.09 > .)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI (103kW, 2006.02 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI (125kW, 2006.11 > 2010.05)
VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI (85kW, 2003.02 > 2007.01)