gaubto užraktas ESEN SKV 96SKV169
GamintojasNerastas
Kodas96SKV169
Analogai kodai: 357837015357837015D
Tinka automobiliams: VW PASSAT B5.5
Detali informacija:
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.6 (75kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T (125kW, 2001.02 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 4motion (125kW, 2001.03 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (74kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion (96kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 (96kW, 2001.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 4motion (85kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI (100kW, 2003.12 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI (120kW, 2003.05 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 4motion (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 4motion (132kW, 2003.01 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 (140kW, 2000.10 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 (142kW, 2002.05 > 2003.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 4motion (140kW, 2000.10 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 4motion (142kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 4.0 W8 4motion (202kW, 2001.09 > 2004.09)