Vikšro valdymo svirtis COMLINE CCA1477L
GamintojasCOMLINE
KodasCCA1477L
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]80
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
400
porinis gaminio numeris
CCA2477R
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
Tinka automobiliams: MITSUBISHI CARISMA, CARISMA sedanas; VOLVO S40 I, V40 Universalas
Detali informacija:
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) (66kW, 1995.07 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) (73kW, 1997.05 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A) (85kW, 1995.07 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) (92kW, 1997.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) (66kW, 1996.10 > 2000.09)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.6 (DA1A) (66kW, 1996.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.8 (DA2A) (85kW, 1996.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) (92kW, 1997.09 > 2006.06)
MITSUBISHI CARISMA sedanas (DA_) 1.9 TD (DA4A) (66kW, 1996.10 > 2000.09)
VOLVO S40 I (644) 1.6 (80kW, 1999.03 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.8 (85kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO S40 I (644) 1.8 (90kW, 1999.03 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.8 i (90kW, 2001.06 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.8 i (92kW, 1998.03 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI (70kW, 1999.03 > 2000.07)
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI (75kW, 2000.07 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.9 DI (85kW, 2000.07 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 1.9 T4 (147kW, 1997.05 > 2000.07)
VOLVO S40 I (644) 1.9 TD (66kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO S40 I (644) 2.0 (100kW, 1995.07 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 2.0 (103kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO S40 I (644) 2.0 T (118kW, 1997.10 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 2.0 T (120kW, 2001.06 > 2003.12)
VOLVO S40 I (644) 2.0 T (121kW, 2000.07 > 2001.06)
VOLVO S40 I (644) 2.0 T4 (147kW, 2000.07 > 2003.12)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.6 (80kW, 1999.03 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.8 (85kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.8 (90kW, 1999.03 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.8 i (90kW, 2001.06 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.8 i (92kW, 1998.03 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 DI (70kW, 1999.03 > 2000.07)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 DI (75kW, 2000.07 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 DI (85kW, 2000.07 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 T4 (147kW, 1997.05 > 2000.07)
VOLVO V40 Universalas (645) 1.9 TD (66kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 (100kW, 1995.07 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 (103kW, 1995.07 > 1999.08)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 T (118kW, 1997.10 > 2000.07)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 T (121kW, 1999.07 > 2004.06)
VOLVO V40 Universalas (645) 2.0 T4 (147kW, 2000.07 > 2004.06)