ESEN SKV 21SKV110
GamintojasNerastas
Kodas21SKV110
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) 1.8 (92kW, 1996.09 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (110kW, 1996.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T (132kW, 1998.12 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro (132kW, 1998.10 > 2003.05)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW, 1999.03 > 2002.04)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (165kW, 2001.10 > 2003.05)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 (92kW, 1994.11 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro (92kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro (110kW, 1995.01 > 2000.11)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 (92kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro (92kW, 1996.01 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T (110kW, 1996.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro (110kW, 1996.01 > 2001.09)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (110kW, 2000.11 > 2002.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (110kW, 2000.11 > 2002.07)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (110kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (110kW, 2001.09 > 2002.07)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (120kW, 2002.07 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro (140kW, 2002.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 1.8 T (120kW, 2002.07 > 2009.03)
AUDI A4 B6 Kabrioletas (8H7) 1.8 T quattro (120kW, 2003.05 > 2009.03)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A6 C4 (4A2) 1.8 (92kW, 1995.12 > 1997.10)
AUDI A6 C4 (4A2) 1.8 quattro (92kW, 1995.12 > 1997.10)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 (92kW, 1995.12 > 1997.12)
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 quattro (92kW, 1995.12 > 1997.12)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 (92kW, 1997.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T (110kW, 1997.01 > 2005.01)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro (110kW, 1997.02 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 (92kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T (110kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro (110kW, 1997.12 > 2005.01)
AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.8 (92kW, 1997.01 > 2000.08)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (110kW, 2002.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (120kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (132kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (132kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (165kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (176kW, 2005.03 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (110kW, 2001.01 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (120kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (132kW, 1999.10 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (132kW, 2000.02 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (165kW, 1999.10 > 2006.06)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 T (110kW, 2008.12 > 2010.05)
SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T (110kW, 2009.06 > 2010.05)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R (132kW, 2004.01 > 2008.02)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR (110kW, 2003.12 > 2008.05)
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V (92kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T (132kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 (132kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (154kW, 2002.02 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (165kW, 2003.07 > 2006.06)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V (92kW, 1999.04 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT (132kW, 2001.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 (92kW, 1996.09 > 2000.07)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T (110kW, 1997.08 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T 4x4 (110kW, 2001.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA I (1U2) RS 1.8 T (132kW, 2001.05 > 2006.01)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V (92kW, 1998.07 > 2000.07)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T (110kW, 1998.07 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T 4x4 (110kW, 2001.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) RS 1.8 T (132kW, 2002.08 > 2006.01)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T (110kW, 2001.12 > 2008.03)
VW BORA I (1J2) 1.8 (92kW, 1998.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.8 4motion (92kW, 1999.02 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.8 T (110kW, 2000.05 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 1.8 T (132kW, 2002.03 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 1.8 4motion (92kW, 1999.05 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T (110kW, 2000.05 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T (132kW, 2002.05 > 2005.05)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 (92kW, 1997.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 4motion (92kW, 1998.05 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI (110kW, 1997.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI (132kW, 2001.08 > 2005.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion (92kW, 1999.05 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T (110kW, 2000.05 > 2006.06)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (110kW, 1999.10 > 2010.09)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (132kW, 2001.11 > 2005.06)
VW NEW BEETLE kabrioletas (1Y7) 1.8 T (110kW, 2003.01 > 2010.09)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 (92kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion (92kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 (92kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion (92kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V (110kW, 2000.11 > 2005.05)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTI (110kW, 2005.09 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTi Cup Edition (132kW, 2006.05 > 2009.11)