Aušintuvas tepalo Dr.Motor Automotive DRM131003
GamintojasDr.Motor Automotive
KodasDRM131003
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Analogai kodai: 213055M300213055M301
Detali informacija:
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi (82kW, 2003.09 > 2006.09)
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi (100kW, 2003.09 > 2006.09)
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 Di (81kW, 2000.07 > 2003.04)
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi (82kW, 2003.09 > 2006.09)
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi (100kW, 2003.09 > 2006.09)
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 Di (81kW, 2000.03 > 2003.04)
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi (82kW, 2003.09 > 2006.02)
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi (84kW, 2000.08 > .)
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi (100kW, 2003.09 > 2006.02)
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D 4x4 (98kW, 2001.11 > .)
NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 4x4 (98kW, 2008.04 > .)
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di (98kW, 2002.03 > 2010.12)
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi (102kW, 2003.04 > .)
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di (93kW, 2002.03 > 2007.05)
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi (102kW, 2003.04 > .)
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di (93kW, 2002.07 > 2007.05)
NISSAN PRIMERA Universalas (WP12) 2.2 dCi (102kW, 2003.04 > .)
NISSAN PRIMERA Universalas (WP12) 2.2 Di (93kW, 2002.03 > 2003.04)
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi (100kW, 2003.12 > 2013.01)
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 4x4 (100kW, 2003.12 > 2013.01)
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 (84kW, 2001.07 > 2005.10)