Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys JAPANPARTS PA-0062AF
GamintojasJAPANPARTS
KodasPA-0062AF
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]63,6
plotis [mm]65
storis [mm]17
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
90
montavimo vieta
priekinė ašis
OE numeriui
stabdžių sistema
LUCAS
stabdžių sistema
TRW
WVA numeris
21100
WVA numeris
21100;21105
Tinka automobiliams: FIAT TEMPRA, TIPO; LANCIA DEDRA; YUGO FLORIDA; ZASTAVA YUGO
Detali informacija:
FIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AA) (57kW, 1991.03 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) (51kW, 1992.03 > 1996.08)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 (159.AD) (63kW, 1990.03 > 1993.04)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AE) (57kW, 1990.06 > 1992.07)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) (55kW, 1992.06 > 1996.08)
FIAT TIPO (160_) 1.1 (160.AA) (41kW, 1988.01 > 1991.10)
FIAT TIPO (160_) 1.4 (160.AC) (52kW, 1987.07 > 1989.12)
FIAT TIPO (160_) 1.4 i.e. (57kW, 1989.05 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA) (51kW, 1989.05 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.6 (160.AE) (61kW, 1988.01 > 1991.10)
FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB) (55kW, 1992.10 > 1995.04)
FIAT TIPO (160_) 1.6 i.e. (160.AF) (57kW, 1990.07 > 1993.01)
FIAT TIPO (160_) 1.7 D (160.AG) (43kW, 1988.01 > 1994.10)
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AA) (66kW, 1989.08 > 1994.06)
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AB) (57kW, 1989.08 > 1993.03)
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 i.e. (835AN) (55kW, 1993.04 > 1999.07)
LANCIA DEDRA (835_) 1.6 LE Cat (835EB) (66kW, 1994.07 > 1999.07)
YUGO FLORIDA (VX65) 1.1 (44kW, 1989.08 > 2008.11)
YUGO FLORIDA (VX65) 1.3 (103 A) (50kW, 1991.03 > 2008.11)
YUGO FLORIDA (VX65) 1.4 (51kW, 1991.10 > 1995.06)
YUGO FLORIDA (VX65) 1.4 Cat (52kW, 1988.10 > 2008.11)
YUGO FLORIDA (VX65) 1.6 (62kW, 1989.08 > 1995.06)
ZASTAVA YUGO 0.9 (33kW, 1980.04 > 1992.06)
ZASTAVA YUGO 60 EFI (145 A) (44kW, 1991.08 > 1995.06)
ZASTAVA YUGO 65 EFI (145 A) (48kW, 1981.07 > 1995.06)