Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys JAPANPARTS PA-0059AF
GamintojasJAPANPARTS
KodasPA-0059AF
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]52,7
plotis [mm]52,5
storis [mm]17,9
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
156
montavimo vieta
priekinė ašis
OE numeriui
stabdžių sistema
ATE
WVA numeris
21927
WVA numeris
21928
Tinka automobiliams: FIAT GRANDE PUNTO, PUNTO, PUNTO Hečbekas
Detali informacija:
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet (51kW, 2008.07 > .)
FIAT PUNTO (176_) 1.4 GT Turbo (176AS_) (96kW, 1996.09 > 1999.09)
FIAT PUNTO (188_) 1.3 JTD 16V (51kW, 2003.06 > .)
FIAT PUNTO (188_) 1.4 (70kW, 2003.09 > .)
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD (63kW, 2001.10 > .)
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD (74kW, 2003.06 > .)
FIAT PUNTO (188_) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) (59kW, 1999.09 > .)
FIAT PUNTO Hečbekas (188_) 1.3 JTD (51kW, 2003.06 > 2005.10)
FIAT PUNTO Hečbekas (188_) 1.9 D 60 (44kW, 2000.02 > 2009.10)
FIAT PUNTO Hečbekas (188_) 1.9 JTD (63kW, 2000.02 > 2009.10)