Stabdžių apkaba TRW BHN1027E
GamintojasTRW
KodasBHN1027E
Kokybės klasėAukščiausia
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamintojo apribojimas
AKEBONO
medžiaga
ketus
porinis gaminio numeris
BHN1028E
skersmuo 1 [mm]
38
stabdžių apkabos tipas
apkaba (1 stūmoklis)
stabdžių apkabos tipas
stabdžių apkaba (1 stūmoklis)
Stūmoklio skersmuo [mm]
38
ø 1 [mm]
Tinka automobiliams: MITSUBISHI LANCER VII, LANCER VII universalas, OUTLANDER I
Detali informacija:
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.3 (60kW, 2003.09 > .)
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A) (72kW, 2003.09 > .)
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 2.0 (CS9A) (99kW, 2003.12 > .)
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO IX (CT9A) (206kW, 2006.01 > .)
MITSUBISHI LANCER VII universalas (CS_W, CT_W) 1.6 (72kW, 2003.09 > 2008.10)
MITSUBISHI LANCER VII universalas (CS_W, CT_W) 2.0 (CS9W) (99kW, 2003.09 > 2007.12)
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 (CU2W) (100kW, 2003.05 > 2006.10)
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 4WD (CU2W) (100kW, 2003.05 > 2006.10)
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo 4WD (CU2W) (148kW, 2004.04 > 2006.10)
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo-R 4WD (CU2W) (177kW, 2003.05 > 2006.10)
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU4W) (102kW, 2003.05 > 2006.10)
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W) (118kW, 2003.11 > 2006.10)
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W) (119kW, 2003.05 > 2006.10)