Sandariklis, kardaninis velenas FEBEST 95HDS-38620513X
GamintojasNerastas
Kodas95HDS-38620513X
Kokybės klasėEkonominė
storis [mm]5
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis skersmuo [mm]
62
pakuotės aukštis [cm]
1,3
pakuotės ilgis [cm]
6,8
pakuotės plotis [cm]
6,8
vidinis skersmuo [mm]
38
Tinka automobiliams: FORD MAVERICK; FORD USA ESCAPE; MAZDA 2, 3, 3 sedanas, 323 C V, 323 S V, 6 Hatchback, 6 sedanas, 6 Station Wagon, 6 universalas, 626 III Station Wagon, 626 IV, 626 IV Hatchback, 626 V, CX-7, MX-3, MX-6, TRIBUTE, XEDOS 6, XEDOS 9
Detali informacija:
FORD MAVERICK 2.3 16V (110kW, 2004.03 > .)
FORD USA ESCAPE 2.3 4WD (110kW, 2007.08 > 2012.12)
MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 (DE5FS) (76kW, 2007.10 > .)
MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 MZR (DE5FS) (75kW, 2011.06 > .)
MAZDA 3 (BK) 1.6 (BK14) (77kW, 2003.10 > 2009.06)
MAZDA 3 (BK) 2.0 (BKEP) (110kW, 2003.10 > 2009.06)
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR (BL14) (77kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR (BLEFW) (110kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR DISI (BLEFW) (111kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD (BL10) (110kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 (BL) 2.2 MZR CD (BL10) (136kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 sedanas (BK) 1.6 (BK12) (77kW, 2004.02 > 2009.06)
MAZDA 3 sedanas (BK) 2.0 (BKEP) (110kW, 2004.02 > .)
MAZDA 3 sedanas (BL) 1.6 MZR (BL12) (77kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 sedanas (BL) 2.0 (BLFFP) (113kW, 2011.09 > 2014.09)
MAZDA 3 sedanas (BL) 2.0 MZR (BL12, BLEFP) (110kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 sedanas (BL) 2.0 MZR DISI (BL12) (111kW, 2009.06 > .)
MAZDA 323 C V (BA) 1.3 16V (54kW, 1994.08 > 1998.09)
MAZDA 323 C V (BA) 1.5 16V (BA11) (65kW, 1994.08 > 1998.09)
MAZDA 323 S V (BA) 1.3 16V (54kW, 1994.08 > 1998.09)
MAZDA 323 S V (BA) 1.8 16V (BA11) (84kW, 1994.08 > 1998.09)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) (104kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.3 (GG3S) (122kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 1.8 MZR (88kW, 2007.08 > 2013.07)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.0 MZR (GHEFS) (108kW, 2007.08 > 2013.07)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.5 MZR (GH5FS) (125kW, 2007.08 > 2013.03)
MAZDA 6 sedanas (GG) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 (GGEP, GG10) (104kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 (GGEP, GG10) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 (120kW, 2005.03 > 2007.07)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 (GG3P) (122kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) (191kW, 2005.12 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GH) 1.8 MZR (88kW, 2007.08 > .)
MAZDA 6 sedanas (GH) 2.0 MZR (GHEFP, GH10F) (108kW, 2007.08 > .)
MAZDA 6 sedanas (GH) 2.5 MZR (GH5FS, GH5FP) (125kW, 2007.08 > .)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 (GYEW) (104kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 (GYEW) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 (GY3W, GY10) (122kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 universalas (GH) 1.8 MZR (88kW, 2008.02 > 2013.07)
MAZDA 6 universalas (GH) 2.0 MZR (GHEFW, GH10F) (108kW, 2008.02 > .)
MAZDA 6 universalas (GH) 2.5 MZR (GH5FW) (125kW, 2008.02 > 2013.07)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D (GVFW) (60kW, 1994.11 > 1997.09)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D Comprex (GVFW) (55kW, 1993.05 > 1996.11)
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i (78kW, 1994.05 > 1997.06)
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i (GE8P) (66kW, 1994.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i (GE8P) (77kW, 1992.01 > 1997.04)
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D (56kW, 1994.05 > 1997.06)
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D GLX Comprex (GEFP) (55kW, 1992.10 > 1997.04)
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i (GE10S1) (85kW, 1992.01 > 1997.04)
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD (GE10S1) (85kW, 1992.04 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.8 (GE8P) (66kW, 1994.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.8 (GE8P) (77kW, 1991.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 D GLX Comprex (GEFP) (55kW, 1993.01 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i (GE10S1) (85kW, 1991.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD (GE10S1) (85kW, 1992.04 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (GE5P) (120kW, 1994.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (GE5P) (121kW, 1992.01 > 1997.04)
MAZDA 626 V (GF) 2.0 (GFEP) (100kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) (120kW, 2012.01 > 2013.03)
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 AWD (182kW, 2006.06 > 2012.12)
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER103, ER3P) (175kW, 2006.11 > .)
MAZDA CX-7 (ER) 2.3 MZR DISI Turbo AWD (ER3P) (191kW, 2009.09 > .)
MAZDA CX-7 (ER) 2.5 MZR (ER10L) (120kW, 2009.09 > .)
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 (65kW, 1991.07 > 1997.10)
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i (79kW, 1994.01 > 1997.10)
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V6 (ECPSA) (95kW, 1994.01 > 1997.10)
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V6 (ECPSA) (98kW, 1992.01 > 1994.01)
MAZDA MX-6 (GE) 2.0 (85kW, 1992.02 > 1997.02)
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V (123kW, 1993.02 > 1995.11)
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V (GE10L) (121kW, 1992.02 > 1997.02)
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V (GE20L) (120kW, 1994.08 > 1997.02)
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.3 AWD (EP3W) (110kW, 2004.04 > 2008.05)
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V (79kW, 1994.06 > 1999.10)
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V (83kW, 1992.08 > 1994.05)
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (CAEP) (103kW, 1994.06 > 1999.10)
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (CAEP) (106kW, 1992.01 > 1994.05)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V (105kW, 1993.08 > 2000.01)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V (TA3P) (155kW, 1995.02 > 2000.01)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 (TA5P) (147kW, 2000.09 > 2002.09)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V (TA5P) (123kW, 1993.07 > 2000.07)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V6 (TA5P) (120kW, 2000.07 > 2002.09)