Trikojo įvorė, kardaninis velenas FEBEST 2116-FOC16
GamintojasNerastas
Kodas2116-FOC16
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
krumplių skaičius
21
pakuotės aukštis [cm]
2,8
pakuotės ilgis [cm]
5,5
pakuotės plotis [cm]
5,5
trikojo ritinėlio skersmuo [mm]
30
30,4
vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.
Detali informacija:
CITROEN C2 (JM_) 1.1 (44kW, 2003.09 > .)
CITROEN C2 (JM_) 1.4 (54kW, 2003.09 > .)
CITROEN C2 (JM_) 1.4 (55kW, 2006.10 > .)
CITROEN C2 (JM_) 1.4 16V (65kW, 2006.06 > .)
CITROEN C2 (JM_) 1.6 (80kW, 2003.09 > .)
CITROEN C2 (JM_) 1.6 VTS (90kW, 2005.01 > .)
CITROËN C2 ENTERPRISE (JG_) 1.1 (44kW, 2003.11 > 2009.12)
CITROEN C3 I (FC_, FN_) 1.1 i (44kW, 2002.02 > .)
CITROEN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V (65kW, 2003.12 > .)
CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 BiFuel (54kW, 2008.09 > 2009.12)
CITROEN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i (54kW, 2002.02 > .)
CITROEN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent (54kW, 2002.02 > .)
CITROEN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V (80kW, 2002.02 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.1 i (44kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.4 (54kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 Pluriel (HB_) 1.4 (54kW, 2003.05 > .)
CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 (55kW, 2003.07 > .)
FORD FIESTA sedanas 1.6 Ti (88kW, 2010.04 > .)
FORD FIESTA V Van 1.4 (59kW, 2002.05 > 2005.09)
FORD FIESTA VI Van 1.6 TDCi (66kW, 2009.01 > .)
FORD FIESTA VI Van 1.6 TDCi (70kW, 2010.02 > .)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V (55kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V (74kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel (75kW, 2002.01 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V (85kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel (85kW, 2002.09 > 2004.07)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi (55kW, 1999.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V (96kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS (158kW, 2002.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 (127kW, 2002.03 > 2004.11)
MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 (DE5FS) (76kW, 2007.10 > .)
MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 MZR (DE5FS) (75kW, 2011.06 > .)
MINI MINI (R50, R53) Cooper (85kW, 2001.06 > 2006.09)
MINI MINI (R50, R53) One (55kW, 2003.04 > 2006.09)
MINI MINI (R50, R53) One (66kW, 2001.06 > 2006.09)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.1 (Z31A, Z32A) (55kW, 2004.10 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 (Z21A) (70kW, 2004.06 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 Flexfuel (Z35A) (70kW, 2008.10 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 LPG (Z33A) (70kW, 2004.06 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 (Z23A) (80kW, 2004.06 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 CZT (Z37A) (110kW, 2005.03 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D (Z38A) (50kW, 2004.08 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D (Z39A) (70kW, 2004.08 > 2012.06)
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 Ralliart R (132kW, 2010.02 > 2012.06)
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 (72kW, 2002.10 > 2006.09)
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 (72kW, 2002.10 > 2006.09)
NISSAN MICRA C+C III (K12) 1.6 160 SR (81kW, 2005.08 > .)
NISSAN MICRA III (K12) 160 SR (81kW, 2005.05 > 2010.06)
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.4 (65kW, 2006.03 > .)
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.4 LPG (65kW, 2006.01 > 2013.08)
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.6 (81kW, 2006.03 > .)
OPEL ADAM (M13) 1.4 (64kW, 2012.10 > .)
OPEL ADAM (M13) 1.4 (74kW, 2012.10 > .)
OPEL ADAM (M13) 1.4 LPG (64kW, 2013.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) (44kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) (59kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) (59kW, 2009.09 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) (64kW, 2009.09 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) (66kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) (74kW, 2010.06 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) (64kW, 2009.09 > .)
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) (66kW, 2006.07 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.2 (L08) (59kW, 2009.07 > .)
OPEL CORSA D hečbekas (S07) 1.4 (L08) (74kW, 2012.07 > 2014.08)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) (55kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) (66kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) (64kW, 2015.11 > .)
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) (66kW, 2015.03 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.4 (08) (55kW, 2014.09 > .)
OPEL CORSA E hečbekas (X15) 1.4 (08) (66kW, 2014.09 > .)
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.4 16V (65kW, 2005.10 > .)
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 16V (80kW, 2005.04 > .)