                                FEBEST                                                1223-IX35F, Ne
Stabilizatoriaus traukė FEBEST 1223-IX35F
GamintojasNerastas
Kodas1223-IX35F
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
270
montavimo vieta
priekinė ašis
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė ir dešinė
pakuotės aukštis [cm]
4
pakuotės ilgis [cm]
31
pakuotės plotis [cm]
7
strypas / statramstis
be pakabos trauklės
Detali informacija:
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD (100kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD (103kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD (120kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD (125kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD 4x4 (120kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD 4x4 (125kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.4 (125kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 3.6 4x4 (206kW, 2011.08 > .)
HYUNDAI GRANDEUR (HG) 2.4 16V (148kW, 2011.01 > 2016.10)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.6 (99kW, 2010.11 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.7 CRDi (85kW, 2010.11 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 (120kW, 2010.01 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD (120kW, 2010.01 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi (100kW, 2010.01 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi (135kW, 2012.01 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi 4WD (100kW, 2010.01 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi 4WD (135kW, 2010.01 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.4 4WD (129kW, 2012.09 > 2013.12)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.4 DCVVT-I 4WD (128kW, 2010.07 > 2013.12)
HYUNDAI ix35 Van CRDi (100kW, 2009.08 > 2015.12)
HYUNDAI ix35 Van CRDi 4WD (100kW, 2009.08 > 2015.12)
HYUNDAI SONATA VI (YF) 2.0 (110kW, 2009.01 > .)
HYUNDAI SONATA VI (YF) 2.0 i (120kW, 2012.09 > 2014.06)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 1.7 CRDi (100kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 (125kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 CVVL (121kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 CVVT (121kW, 2013.03 > 2015.12)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.4 CVVT (132kW, 2012.01 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 GDI (99kW, 2011.02 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 1.7 CRDi (85kW, 2010.12 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi (100kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi (135kW, 2010.08 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi AWD (100kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CRDi AWD (135kW, 2010.08 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (120kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (122kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (120kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (122kW, 2010.07 > .)
LANCIA FLAVIA kabrioletas (JS_) 2.4 (JK, JS) (125kW, 2012.03 > .)