Alyvos filtras JAPANPARTS FO-ECO120
GamintojasJAPANPARTS
KodasFO-ECO120
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
filtro įdėklas
ilgis [mm]
100
Išorinis skersmuo [mm]
72
OE numeriui
pritaikytas skersmuo [mm]
25
Detali informacija:
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.6 JTDM (940FXD1A) (77kW, 2010.04 > .)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940.FXL1A) (103kW, 2010.04 > .)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940FXE1A, 940FXG11) (125kW, 2010.04 > .)
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 2.0 JTDM (940FXH1A, 940FXH11, 940FXZ11, 940FXZ1A) (120kW, 2010.04 > .)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXC1B) (88kW, 2008.08 > .)
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXE1B) (85kW, 2008.09 > .)
FIAT 500X (334_) 1.6 D Multijet (334AXA1B, 334AXA11) (88kW, 2014.09 > .)
FIAT 500X (334_) 2.0 D Multijet 4x4 (334AXB22, 334AXD2B) (103kW, 2014.09 > .)
FIAT DOBLO Autobusas (263_) 1.6 D Multijet (263AXD1B, 263AXX1B) (77kW, 2010.02 > .)
FIAT DOBLO Autobusas (263_) 1.6 D Multijet (263AXH1A, 263AXL11, 263AXH1B) (66kW, 2010.02 > .)
FIAT DOBLO Autobusas (263_) 2.0 D Multijet (263AXF1B) (99kW, 2010.02 > .)
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (66kW, 2010.02 > .)
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263WXD1B, 263WXR1B, 263WXX1B, 263ZXD1B,... (77kW, 2010.02 > .)
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263ZXE1B, 263ZXS1B, 263ZXY1B, 263WXE1B,... (74kW, 2010.02 > .)
FIAT DOBLO Cargo (263_) 2.0 D Multijet (99kW, 2010.02 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD (100kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD (103kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD (120kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD (125kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD 4x4 (120kW, 2011.08 > .)
FIAT FREEMONT (345_) 2.0 JTD 4x4 (125kW, 2011.08 > .)
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.6 D Multijet (88kW, 2009.10 > 2012.02)
JEEP CHEROKEE (KL) 2.0 CRD (103kW, 2014.04 > .)
JEEP CHEROKEE (KL) 2.0 CRD 4x4 (103kW, 2014.04 > .)
JEEP CHEROKEE (KL) 2.0 CRD 4x4 (125kW, 2014.04 > .)
JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 (136kW, 2015.08 > .)
JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 (147kW, 2015.08 > .)
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 1.6 CRD (88kW, 2014.07 > .)
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 2.0 CRD 4x4 (103kW, 2014.07 > .)
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 2.0 CRD 4x4 (125kW, 2014.07 > .)
LANCIA MUSA (350_) 1.6 D Multijet (350.AXH1A) (88kW, 2008.07 > 2012.09)
SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.6 DDiS (AKK 416D) (88kW, 2013.08 > .)
SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.6 DDiS AllGrip (AKK 416D) (88kW, 2013.08 > .)
SUZUKI VITARA (LY) 1.6 DDiS (APK 416D) (88kW, 2015.02 > .)