V formos rumbuotas diržas, komplektas Micro-V® GATES K106PK2128
GamintojasGATES
KodasK106PK2128
Kokybės klasėAukšta
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
tinkamas transporto priemonių rūšims
KA (keleivinis automobilis)
Detali informacija:
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 (120kW, 2010.01 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD (116kW, 2014.09 > 2015.06)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD (120kW, 2010.01 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.4 4WD (129kW, 2012.09 > 2013.12)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.4 DCVVT-I 4WD (128kW, 2010.07 > 2013.12)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 (125kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 CVVL (121kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 CVVT (121kW, 2013.03 > 2015.12)
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT (128kW, 2009.11 > .)
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD (128kW, 2009.11 > .)
KIA SORENTO II Furgonas / džipas (XM) CVVT (128kW, 2009.06 > 2015.12)
KIA SORENTO II Furgonas / džipas (XM) CVVT 4WD (128kW, 2009.06 > 2015.12)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (120kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT (122kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (120kW, 2010.07 > .)
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD (122kW, 2010.07 > .)