Magnetinė sankaba, oro kondicionieriaus kompresorius MAXGEAR AC130009
GamintojasMAXGEAR
KodasAC130009
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
darbinė įtampa [V]
12
diržo skriemulio Ø [mm]
100
gamintojo apribojimas
GENUINE DENSO
griovelių skaičius
6
Analogai kodai: 698786264526987862
Tinka automobiliams: BMW 1, 1 kabrioletas, 1 Kupė, 3, 3 kabrioletas, 3 kupė, 3 Touring, X1
Detali informacija:
BMW 1 (E81) 118 d (100kW, 2006.09 > 2012.09)
BMW 1 (E81) 118 d (105kW, 2006.09 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 120 d (120kW, 2007.03 > 2011.12)
BMW 1 (E81) 120 d (130kW, 2007.03 > 2011.12)
BMW 1 (E87) 118 d (90kW, 2003.11 > 2007.02)
BMW 1 (E87) 118 d (105kW, 2006.09 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 d (120kW, 2003.03 > 2011.06)
BMW 1 (E87) 120 d (130kW, 2006.09 > 2011.06)
BMW 1 kabrioletas (E88) 118 d (100kW, 2008.09 > .)
BMW 1 kabrioletas (E88) 118 d (105kW, 2008.09 > .)
BMW 1 kabrioletas (E88) 120 d (120kW, 2008.03 > .)
BMW 1 kabrioletas (E88) 120 d (130kW, 2008.03 > .)
BMW 1 kabrioletas (E88) 120 d (145kW, 2008.03 > .)
BMW 1 Kupė (E82) 118 d (100kW, 2009.09 > 2013.10)
BMW 1 Kupė (E82) 118 d (105kW, 2009.09 > 2013.10)
BMW 1 Kupė (E82) 120 d (120kW, 2007.10 > .)
BMW 1 Kupė (E82) 120 d (130kW, 2007.09 > 2013.10)
BMW 3 (E90) 318 d (90kW, 2005.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 318 d (100kW, 2007.07 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 318 d (105kW, 2005.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 d (130kW, 2007.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 d (135kW, 2010.01 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 d xDrive (120kW, 2008.07 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 d xDrive (130kW, 2008.09 > 2011.12)
BMW 3 (E90) 320 d xDrive (135kW, 2010.01 > 2011.12)
BMW 3 kabrioletas (E93) 320 d (120kW, 2008.01 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 320 d (130kW, 2007.03 > .)
BMW 3 kabrioletas (E93) 320 d (135kW, 2010.01 > .)
BMW 3 kupė (E92) 320 d (120kW, 2007.01 > .)
BMW 3 kupė (E92) 320 d (130kW, 2007.03 > .)
BMW 3 kupė (E92) 320 d (135kW, 2010.01 > .)
BMW 3 kupė (E92) 320 d xDrive (120kW, 2008.09 > 2013.06)
BMW 3 kupė (E92) 320 d xDrive (130kW, 2008.09 > 2010.02)
BMW 3 Touring (E91) 318 d (90kW, 2005.09 > 2007.08)
BMW 3 Touring (E91) 318 d (100kW, 2007.07 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 318 d (105kW, 2007.09 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 320 d (130kW, 2007.09 > .)
BMW 3 Touring (E91) 320 d (135kW, 2010.01 > .)
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (120kW, 2009.07 > 2012.06)
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (130kW, 2008.09 > .)
BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (135kW, 2010.01 > .)
BMW X1 (E84) sDrive 18 d (100kW, 2009.03 > .)
BMW X1 (E84) sDrive 18 d (105kW, 2009.10 > 2015.06)
BMW X1 (E84) sDrive 20 d (120kW, 2010.03 > .)
BMW X1 (E84) sDrive 20 d (130kW, 2009.10 > 2015.06)
BMW X1 (E84) sDrive 20 d (135kW, 2011.03 > .)
BMW X1 (E84) xDrive 18 d (100kW, 2009.03 > .)
BMW X1 (E84) xDrive 18 d (105kW, 2009.10 > 2015.06)
BMW X1 (E84) xDrive 20 d (120kW, 2010.03 > .)
BMW X1 (E84) xDrive 20 d (130kW, 2009.10 > 2015.06)
BMW X1 (E84) xDrive 20 d (135kW, 2009.10 > .)
BMW X1 (E84) xDrive 23 d (150kW, 2009.10 > 2015.06)