Stabdžių diskas BLUE PRINT ADV184345
GamintojasBLUE PRINT
KodasADV184345
Kokybės klasėVidutinė
storis [mm]52
storis [mm]52,1
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angos apskritimo skersmuo [mm]
112
angų skaičius
5
centravimo skersmuo [mm]
68
Išorinis skersmuo [mm]
355,7
Išorinis skersmuo [mm]
356
montavimo angų skaičius
1
montavimo vieta
priekinė ašis
paviršius
padengta
stabdžių disko tipas
vidinis ventiliavimas
užbaigimas
pastiprinta anglis
žiedų angų skaičius
5
Tinka automobiliams: AUDI A6 Allroad C7, A6 C7, A6 C7 Avant, A7 Sportback, A8 D4
Detali informacija:
AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro (180kW, 2012.01 > .)
AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro (200kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro (230kW, 2012.01 > .)
AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro (235kW, 2012.01 > 2018.09)
AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TFSI quattro (228kW, 2012.01 > .)
AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro (230kW, 2011.11 > .)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro (235kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TDI quattro (240kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2010.11 > 2012.05)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro (228kW, 2011.03 > .)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro (250kW, 2016.09 > 2018.09)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro (230kW, 2011.11 > .)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro (235kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TDI quattro (240kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2011.05 > 2012.05)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro (228kW, 2011.11 > .)
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2014.09 > 2018.09)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro (230kW, 2011.11 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro (235kW, 2014.05 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TDI quattro (240kW, 2014.09 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro (220kW, 2010.10 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro (228kW, 2011.01 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2014.05 > .)
AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI QUATTRO (250kW, 2016.05 > 2018.05)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 2.0 TFSI hybrid (155kW, 2012.02 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 2.5 TFSI (150kW, 2012.07 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI (150kW, 2011.09 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro (155kW, 2010.08 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro (176kW, 2012.11 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro (184kW, 2010.07 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro (190kW, 2013.10 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TDI quattro (193kW, 2015.05 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro (213kW, 2010.07 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro (228kW, 2011.11 > .)
AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro (245kW, 2010.06 > .)