Stabdžių diskas MAXGEAR 19-1054MAX
GamintojasMAXGEAR
Kodas19-1054MAX
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]38,9
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angos apskritimo skersmuo [mm]
114
angos apskritimo skersmuo [mm]
114,3
angų skaičius
5
centravimo skersmuo [mm]
73,5
Išorinis skersmuo [mm]
302
montavimo vieta
priekinė ašis
paviršius
nudažyta
spalva
juoda
sriegio dydis
14
stabdžių disko tipas
ventiliuojama
Detali informacija:
CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS) 3.8 (131kW, 1999.01 > 1999.12)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.4 AWD (111kW, 1997.02 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.5 TDiC AWD (85kW, 1995.10 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 3.8 i AWD (122kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 3.8 i AWD (131kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER III VAN (GS_) 3.8 AWD (GSHC52) (131kW, 1997.10 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.4 (108kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.4 (111kW, 2003.04 > 2007.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD (88kW, 2005.08 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD (105kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.8 CRD (110kW, 2004.06 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 (128kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 AWD (128kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 (160kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 AWD (160kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S_) 3.3 (SYM53, SYH53) (128kW, 2000.10 > 2007.06)
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S_) 3.8 (SYX53) (160kW, 2000.10 > 2007.06)
CHRYSLER VOYAGER IV VAN (S_) 3.8 AWD (SCH53) (160kW, 2000.10 > 2007.06)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.3 (128kW, 2000.02 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.3 AWD (128kW, 2000.02 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 (160kW, 2000.02 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 AWD (153kW, 2001.04 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 AWD (160kW, 2000.02 > 2007.12)