                                                016 010 0006/HD, MEYLE, 0160100006HD, aut
Šarnyras MEYLE-HD: Better than OE. 016 010 0006/HD
GamintojasMEYLE
Kodas0160100006HD
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
2
montavimo vieta
apatinis
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
galinė kairė ašis
papildomas gaminys / papildoma informacija
su papildoma / tvirtinimo medžiaga
su priedais
sriegio dydis
M14x1.5
su aplinkosaugos ženklu
Neutralus klimatas
Tinka automobiliams: MERCEDES-BENZ M-CLASS
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 230 (163.136) (110kW, 1998.02 > 2005.06)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 270 CDI (163.113) (120kW, 1999.12 > 2005.06)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 320 (163.154) (160kW, 1998.02 > 2002.08)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 350 (173kW, 2003.02 > 2005.06)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 350 (163.157) (180kW, 2002.08 > 2005.06)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 400 CDI (163.128) (184kW, 2001.09 > 2005.06)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 430 (163.172) (200kW, 1998.02 > 2005.06)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 500 (163.175) (215kW, 2001.09 > 2005.06)
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 55 AMG (163.174) (255kW, 2000.02 > 2005.06)