Stabdžių diskas COAT+ JURID 563095JC
GamintojasJURID
Kodas563095JC
aukštis [mm]42
aukštis [mm]42,4
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angų skaičius
5
būtinas kiekis
1
centravimo skersmuo [mm]
68
Išorinis skersmuo [mm]
335
kiekio vienetas
komplektas
pakuotės aukštis [cm]
10
pakuotės ilgis [cm]
33,5
pakuotės plotis [cm]
34
pakuotės tipas
dėžutė
Papildomas straipsnis / informacija 2
su varžtais
paviršius
padengta
stabdžių disko tipas
ventiliuojama
užveržimo sukimo momentas [Nm]
100
versija
JC
Detali informacija:
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 2.8 FSI (154kW, 2007.08 > 2010.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 (160kW, 2003.07 > 2006.05)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 (162kW, 2003.07 > 2005.05)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 quattro (162kW, 2003.07 > 2005.05)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro (155kW, 2003.11 > 2010.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 TDI quattro (171kW, 2003.08 > 2010.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.2 FSI (191kW, 2005.06 > 2010.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.2 FSI quattro (191kW, 2005.06 > 2010.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.7 quattro (206kW, 2002.10 > 2006.05)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.0 TDI quattro (202kW, 2003.05 > 2005.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 FSI quattro (257kW, 2006.06 > 2010.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 quattro (246kW, 2002.10 > 2010.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 TDI quattro (235kW, 2005.01 > 2005.06)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 4.2 TDI quattro (240kW, 2005.07 > 2010.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 6.0 W12 quattro (331kW, 2003.12 > 2010.07)
AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) S8 quattro (331kW, 2006.06 > 2010.07)
BENTLEY CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_) 6.0 (412kW, 2005.03 > .)
BENTLEY CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_) 6.0 FLEX (412kW, 2010.06 > 2013.12)
BENTLEY CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_) 6.0 FLEX (449kW, 2008.09 > .)
BENTLEY CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_) 6.0 Speed (449kW, 2008.09 > 2010.12)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 4.0 FLEX AWD (373kW, 2012.04 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 4.0 GTC AWD (373kW, 2012.04 > 2019.01)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 AWD (412kW, 2006.12 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 AWD (423kW, 2010.11 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 AWD (472kW, 2017.11 > 2018.07)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 FLEX AWD (423kW, 2011.09 > 2015.12)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 FLEX AWD (434kW, 2015.05 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 GTC Speed AWD (460kW, 2013.03 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 GTC Speed AWD (467kW, 2014.05 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kabrioletas (3W_, 394) 6.0 GTC Speed visų ratų pavara (449kW, 2007.08 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 4.0 (373kW, 2011.09 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 4.0 (389kW, 2014.01 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 (423kW, 2011.01 > 2015.05)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 (460kW, 2012.09 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 FLEX (423kW, 2010.11 > 2011.12)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 FLEX (434kW, 2015.05 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 GT (412kW, 2003.06 > 2011.12)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 GT Speed (449kW, 2007.09 > 2011.12)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 GT Speed (467kW, 2015.05 > .)
BENTLEY CONTINENTAL kupė (3W_, 393) 6.0 GT Speed (472kW, 2016.05 > .)
BENTLEY FLYING SPUR (4W_) 4.0 FLEX (373kW, 2013.09 > .)
BENTLEY FLYING SPUR (4W_) 4.0 V8 (373kW, 2013.03 > 2020.10)
BENTLEY FLYING SPUR (4W_) 6.0 W12 (460kW, 2013.09 > .)
BENTLEY FLYING SPUR (4W_) V8 S 4.0 (388kW, 2016.05 > .)
BENTLEY FLYING SPUR (4W_) W12 S 6.0 (467kW, 2016.11 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion (165kW, 2004.09 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion (171kW, 2007.06 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion (176kW, 2008.11 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion (180kW, 2013.11 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 (177kW, 2002.04 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 4motion (177kW, 2004.02 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.6 V6 4motion (206kW, 2008.11 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 4.2 V8 4motion (246kW, 2003.05 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 5.0 V10 TDI 4motion (230kW, 2002.11 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 6.0 W12 4motion (309kW, 2002.04 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 6.0 W12 4motion (331kW, 2005.05 > .)