BLUE PRINT ADB114232
GamintojasBLUE PRINT
KodasADB114232
Kokybės klasėVidutinė
plotis [mm]63,6
plotis [mm]64
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
154,8
ilgis [mm]
155
155,4
montavimo vieta
priekinė ašis
Papildomas straipsnis / informacija 2
su stūmoklio spaustuku
Patikros žymė
ECE R90 Approved
Sertifikacija
ECE R90 Approved
storis 1 [mm]
20
susidėvėjimo įspėjimo kontaktas
parengta susidėvėjimo indikatoriui
parengtam susidėvėjimo indikatoriui
Tinka automobiliams: BMW 5, 5 Touring
Detali informacija:
BMW 5 (E39) 520 d (100kW, 2000.02 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 520 i (100kW, 1999.04 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 520 i (110kW, 1996.01 > 2000.09)
BMW 5 (E39) 520 i (120kW, 2000.09 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 520 i (125kW, 2000.09 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 523 i (125kW, 1995.11 > 2000.09)
BMW 5 (E39) 525 d (120kW, 2000.02 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 525 i (141kW, 2000.09 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 525 td (85kW, 1997.01 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 525 tds (105kW, 1996.01 > 2003.06)
BMW 5 (E39) 528 i (142kW, 1995.11 > 2000.09)
BMW 5 (E39) 530 d (135kW, 1998.08 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 520 d (100kW, 2000.02 > 2003.09)
BMW 5 Touring (E39) 520 i (100kW, 1999.04 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 520 i (110kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 520 i (120kW, 2000.09 > 2003.12)
BMW 5 Touring (E39) 520 i (125kW, 2000.09 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 523 i (120kW, 1998.09 > 2000.08)
BMW 5 Touring (E39) 523 i (125kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 525 d (120kW, 2000.02 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 525 i (141kW, 2000.09 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 525 tds (105kW, 1997.03 > 2004.05)
BMW 5 Touring (E39) 528 i (142kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 530 d (135kW, 1998.08 > 2000.09)