Durų sklendė ESEN SKV 16SKV912
GamintojasNerastas
Kodas16SKV912
montavimo vieta
galinis
montavimo vieta
kairė ir dešinė
Analogai kodai: 516025213107851
Tinka automobiliams: OPEL ASTRA H, ASTRA H Sedanas, ASTRA H universalas
Detali informacija:
OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) (59kW, 2005.08 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) (66kW, 2005.08 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) (55kW, 2004.04 > 2004.10)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) (66kW, 2004.03 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) (66kW, 2009.08 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) (77kW, 2004.03 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) (85kW, 2006.12 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) (132kW, 2007.02 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) (59kW, 2004.03 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) (74kW, 2004.03 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) (81kW, 2007.02 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) (92kW, 2007.02 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) (92kW, 2004.03 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) (103kW, 2006.01 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) (74kW, 2005.09 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) (88kW, 2004.06 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) (110kW, 2004.09 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) (88kW, 2004.04 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) (125kW, 2004.03 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) (147kW, 2004.09 > .)
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) (177kW, 2005.03 > .)
OPEL ASTRA H Sedanas (A04) 1.3 CDTi (L69) (66kW, 2007.02 > .)
OPEL ASTRA H Sedanas (A04) 1.6 (L69) (85kW, 2007.02 > .)
OPEL ASTRA H Sedanas (A04) 1.7 CDTi (L69) (74kW, 2007.02 > .)
OPEL ASTRA H Sedanas (A04) 1.7 CDTi (L69) (81kW, 2007.02 > .)
OPEL ASTRA H Sedanas (A04) 1.8 (L69) (103kW, 2007.02 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.3 CDTI (L35) (66kW, 2005.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.4 (L35) (55kW, 2004.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.4 (L35) (66kW, 2004.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.4 LPG (L35) (66kW, 2009.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.6 (L35) (77kW, 2004.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.6 (L35) (85kW, 2006.12 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.6 LPG (L35) (85kW, 2009.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.6 Turbo (L35) (132kW, 2007.02 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.7 CDTI (L35) (59kW, 2004.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.7 CDTI (L35) (74kW, 2004.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.7 CDTI (L35) (81kW, 2007.02 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.7 CDTI (L35) (92kW, 2007.02 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.8 (L35) (92kW, 2004.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.8 (L35) (103kW, 2005.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.9 CDTI (L35) (74kW, 2005.09 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.9 CDTI (L35) (88kW, 2005.09 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.9 CDTI (L35) (110kW, 2004.09 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) (88kW, 2004.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 2.0 Turbo (L35) (125kW, 2004.08 > .)
OPEL ASTRA H universalas (A04) 2.0 Turbo (L35) (147kW, 2004.09 > .)