Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas STELLOX 89-98009-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas89-98009-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
2
montavimo tipas
guminis guolis
montavimo vieta
priekinė ašis
montavimo vieta
priekis
vidinis skersmuo [mm]
18
Analogai kodai: 48815160104881530060
Tinka automobiliams: TOYOTA CARINA V, CARINA V sedanas, CARINA V universalas
Detali informacija:
TOYOTA CARINA V (_T17_) 1.6 (AT171_) (66kW, 1987.12 > 1989.11)
TOYOTA CARINA V (_T17_) 1.6 (AT171_) (72kW, 1987.12 > 1992.03)
TOYOTA CARINA V (_T17_) 1.6 (AT171_) (75kW, 1987.12 > 1992.03)
TOYOTA CARINA V (_T17_) 2.0 D (CT170_) (54kW, 1988.03 > 1992.06)
TOYOTA CARINA V (_T17_) 2.0 GLi (ST170) (94kW, 1987.12 > 1992.03)
TOYOTA CARINA V (_T17_) 2.0 GLI (ST171) (89kW, 1987.12 > 1992.03)
TOYOTA CARINA V sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_, AT171) (66kW, 1987.12 > 1990.08)
TOYOTA CARINA V sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_, AT171) (72kW, 1987.12 > 1992.03)
TOYOTA CARINA V sedanas (_T17_) 1.6 (AT171_, AT171) (75kW, 1987.12 > 1992.03)
TOYOTA CARINA V sedanas (_T17_) 2.0 D (CT170_, CT170) (54kW, 1988.03 > 1992.06)
TOYOTA CARINA V sedanas (_T17_) 2.0 GLI (ST171) (89kW, 1987.12 > 1992.03)
TOYOTA CARINA V universalas (_T17_) 1.6 (AT171_, AT171) (72kW, 1987.12 > 1992.03)
TOYOTA CARINA V universalas (_T17_) 1.6 (AT171_, AT171G) (66kW, 1987.12 > 1989.12)
TOYOTA CARINA V universalas (_T17_) 1.6 (AT171_, AT171G) (75kW, 1987.12 > 1992.03)
TOYOTA CARINA V universalas (_T17_) 2.0 (ST171_, ST171R) (89kW, 1987.12 > 1992.04)
TOYOTA CARINA V universalas (_T17_) 2.0 D (CT170_, CT170) (54kW, 1987.12 > 1992.01)