Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė STELLOX 87-71055-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas87-71055-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis skersmuo [mm]
36
Išorinis skersmuo [mm]
36,2
montavimo tipas
Guminis metalinis guolis
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
montavimo vieta
galinė kairė ašis
vidinis skersmuo [mm]
16
vidinis skersmuo [mm]
16,4
Tinka automobiliams: MAZDA 6 Hatchback, 6 sedanas, 6 Station Wagon
Detali informacija:
MAZDA 6 Hatchback (GG) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) (104kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) (89kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) (100kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.3 (GG3S) (122kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 (GGEP, GG10) (104kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 (GGEP, GG10) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 DI (GG14) (89kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 DI (GG14) (100kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 DI (GG14) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 (GG3P) (122kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) (191kW, 2005.12 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 (GYEW) (104kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 (GYEW) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (89kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (100kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 (GY3W, GY10) (122kW, 2002.08 > 2007.08)