Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė STELLOX 87-51075-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas87-51075-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo tipas
Guminis metalinis guolis
montavimo vieta
galinis
vairavimo mechanizmo tipas
Valdymo svirčiai
Detali informacija:
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi (110kW, 2006.06 > 2011.12)
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi (114kW, 2006.06 > 2010.10)
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.4 (121kW, 2006.09 > 2008.12)
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.3 (173kW, 2005.04 > 2010.12)
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.3 (191kW, 2010.11 > 2011.12)
HYUNDAI SONATA II (Y-2) 3.0 i V6 (107kW, 1991.01 > 1993.10)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 1.8 GLS (63kW, 1996.07 > 1998.05)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 1.8 i (72kW, 1993.05 > 1998.06)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i (70kW, 1996.08 > 1998.06)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i (77kW, 1994.06 > 1996.08)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V (92kW, 1996.06 > 1998.06)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i 16V (102kW, 1993.05 > 1998.06)
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 3.0 i V6 (107kW, 1993.05 > 1998.06)
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V (96kW, 2001.10 > 2004.11)
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V (100kW, 1998.06 > 2001.10)
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16V (106kW, 2001.10 > 2004.11)
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.4 16V (105kW, 1998.03 > 2001.10)
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.5 V6 24V (118kW, 1998.06 > 2001.10)
HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.7 V6 (127kW, 2001.10 > 2004.11)
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi (100kW, 2006.02 > 2010.12)
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi (103kW, 2006.02 > 2010.12)
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi (110kW, 2009.03 > 2010.12)
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 GLSI (119kW, 2008.07 > 2010.12)
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 VVTi GLS (106kW, 2005.05 > 2010.12)
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 VVTi GLS (121kW, 2008.01 > 2010.12)
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.4 (119kW, 2005.01 > 2010.12)
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.4 (127kW, 2008.06 > .)
HYUNDAI SONATA V (NF) 3.3 (171kW, 2005.01 > 2010.12)
HYUNDAI SONATA V (NF) 3.3 (173kW, 2005.06 > 2010.12)
HYUNDAI SONATA V (NF) 3.3 (184kW, 2008.01 > 2010.12)
HYUNDAI SONATA VI (YF) 2.0 (110kW, 2009.01 > .)
HYUNDAI XG (XG) 250 (120kW, 1998.12 > 2005.12)
HYUNDAI XG (XG) 30 (138kW, 1998.12 > 2005.12)
HYUNDAI XG (XG) 350 (145kW, 2002.10 > 2005.12)
HYUNDAI XG sedanas 250 (123kW, 2003.10 > 2005.09)
HYUNDAI XG sedanas 300 (143kW, 2000.09 > 2001.12)
KIA MAGENTIS I (GD, MS) 2.0 (100kW, 2001.05 > .)
KIA MAGENTIS I (GD, MS) 2.5 V6 (124kW, 2001.05 > .)
KIA OPIRUS (GH) 3.5 (149kW, 2003.09 > .)
KIA OPIRUS (GH) 3.8 V6 (196kW, 2006.10 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 CVVT Hybrid (140kW, 2012.12 > .)
OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 1.5 (47) (121kW, 2017.06 > .)
OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2.0 4x4 (47) (191kW, 2017.06 > .)
OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2.0 BiTurbo Diesel 4x4 (47) (154kW, 2018.01 > .)
OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2.0 CDTi (47) (125kW, 2017.06 > .)
OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (47) (125kW, 2017.06 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.5 (68) (103kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.5 (68) (121kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.6 CDTi (68) (81kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.6 CDTi (68) (100kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 4x4 (68) (191kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 BiTurbo Diesel 4x4 (68) (154kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 CDTi (68) (125kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (68) (125kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.5 (35) (103kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.5 (35) (121kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.6 CDTi (35) (81kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.6 CDTi (35) (100kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 4x4 (35) (191kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 BiTurbo Diesel 4x4 (35) (154kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 CDTi (35) (125kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (35) (125kW, 2017.03 > .)