Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė STELLOX 87-37122-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas87-37122-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo tipas
Guminis metalinis guolis
montavimo vieta
galinė ašis
vairavimo mechanizmo tipas
Valdymo svirčiai
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
Tinka automobiliams: HONDA CR-V II, CR-V III
Detali informacija:
HONDA CR-V II (RD_) 2.0 (RD5) (110kW, 2002.07 > 2006.09)
HONDA CR-V II (RD_) 2.2 CTDi (RD9) (103kW, 2005.02 > 2006.09)
HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) (110kW, 2006.10 > 2012.06)
HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) (103kW, 2007.01 > .)
HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-DTEC 4WD (RE6) (110kW, 2007.01 > .)
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 (RE3) (125kW, 2007.04 > .)
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 i-VTEC 4WD (RE7) (122kW, 2009.09 > .)