Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė STELLOX 87-05834-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas87-05834-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis skersmuo [mm]
47
montavimo tipas
Guminis metalinis guolis
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
montavimo vieta
galinė ašis, kairė ir dešinė
galinė kairė ašis
priekis
vairavimo mechanizmo tipas
keturių taškų pasukamojo kakliuko svirčiai
vairavimo mechanizmo tipas
keturių taškų pasukamojo kakliuko svirtis (CV)
Kreipiamąjai trauklei
Tinka automobiliams: BMW 3, 3 Compact, 3 kupė, 3 Touring, X3, Z4 kupė, Z4 Roadster
Detali informacija:
BMW 3 (E46) 316 i (77kW, 1998.09 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 316 i (77kW, 2000.04 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 316 i (85kW, 2002.02 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 316 i (85kW, 2002.06 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 318 i (87kW, 1998.02 > 2001.09)
BMW 3 (E46) 318 i (105kW, 2001.09 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 320 i (110kW, 1998.03 > 2000.09)
BMW 3 (E46) 320 i (125kW, 2000.09 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 323 i (125kW, 1998.03 > 2000.09)
BMW 3 (E46) 325 i (141kW, 2000.09 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 325 xi (141kW, 2000.09 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 328 i (142kW, 1998.02 > 2000.06)
BMW 3 (E46) 330 d (135kW, 1999.10 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 330 i (170kW, 2000.06 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 330 xd (135kW, 2000.06 > 2005.02)
BMW 3 (E46) 330 xi (170kW, 2000.06 > 2005.02)
BMW 3 Compact (E46) 316 ti (85kW, 2001.06 > 2005.02)
BMW 3 kupė (E46) 316 Ci (85kW, 2002.06 > 2006.07)
BMW 3 kupė (E46) 318 Ci (87kW, 1999.11 > 2001.09)
BMW 3 kupė (E46) 318 Ci (105kW, 2001.09 > .)
BMW 3 kupė (E46) 320 Ci (110kW, 1999.08 > 2000.09)
BMW 3 kupė (E46) 320 Ci (125kW, 2000.09 > .)
BMW 3 kupė (E46) 323 Ci (125kW, 1999.04 > 2000.09)
BMW 3 kupė (E46) 325 Ci (141kW, 2000.09 > 2006.07)
BMW 3 kupė (E46) 328 Ci (142kW, 1999.04 > 2000.06)
BMW 3 kupė (E46) 330 Ci (170kW, 2000.06 > 2006.07)
BMW 3 kupė (E46) 330 xi (170kW, 2000.06 > 2006.07)
BMW 3 kupė (E46) M3 (252kW, 2000.06 > .)
BMW 3 Touring (E46) 316 i (85kW, 2002.03 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW, 2003.03 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 318 i (87kW, 1999.10 > 2001.09)
BMW 3 Touring (E46) 318 i (105kW, 2001.09 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 320 i (125kW, 2000.09 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 325 i (141kW, 2000.09 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 325 xi (141kW, 2000.09 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 330 i (170kW, 2000.06 > 2005.02)
BMW 3 Touring (E46) 330 xi (170kW, 2000.06 > 2005.02)
BMW X3 (E83) 2.0 d (110kW, 2004.10 > .)
BMW X3 (E83) 2.0 i (110kW, 2005.07 > 2008.08)
BMW X3 (E83) 2.0 sd (130kW, 2007.09 > .)
BMW X3 (E83) 2.5 i (141kW, 2004.01 > 2006.08)
BMW X3 (E83) 3.0 d (150kW, 2004.01 > 2005.08)
BMW X3 (E83) 3.0 d (160kW, 2004.01 > .)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive (170kW, 2004.01 > 2006.08)
BMW X3 (E83) 3.0 si (200kW, 2006.09 > 2008.08)
BMW X3 (E83) xDrive 20 d (120kW, 2008.09 > .)
BMW X3 (E83) xDrive 20 d (130kW, 2008.09 > .)
BMW X3 (E83) xDrive 20 i (110kW, 2008.09 > 2011.08)
BMW X3 (E83) xDrive 25 i (160kW, 2008.09 > 2010.08)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d (160kW, 2008.09 > 2010.08)
BMW X3 (E83) xDrive 30 i (200kW, 2008.09 > 2011.12)
BMW X3 (E83) xDrive 35 d (210kW, 2008.09 > 2011.08)
BMW Z4 kupė (E86) 3.0 si (195kW, 2006.03 > 2009.01)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i (125kW, 2003.10 > .)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i (141kW, 2003.02 > .)
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 si (160kW, 2006.01 > .)
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i (170kW, 2003.02 > .)
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si (195kW, 2006.01 > .)