Jutiklis, stabdžių trinkelių susidėvėjimas STELLOX 85-51514-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas85-51514-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
ilgis [mm]
294
Jungčių skaičius
2
kabelio ilgis [mm]
235
montavimo vieta
priekinė ašis
stabdžių tipas
diskinis stabdys
stabdžių tipas
Stabdžių diskas/trinkelės
Detali informacija:
IVECO DAILY III autobusas 35 S 12, 35 C 12, 40 C 12 (85kW, 2003.01 > 2006.05)
IVECO DAILY III komercinis 29 L 11 V (78kW, 1999.05 > .)