kompresorius, suspausto oro sistema STELLOX 85-25368-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas85-25368-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
cilindrų skaičius
1
Tinka automobiliams: VOLVO FH, FM
Detali informacija:
VOLVO FH 400 (294kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 420 (309kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 440 (324kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 480 (353kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2007.09 > .)
VOLVO FH 520 (382kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 300 (221kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 340 (250kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 360 (264kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 380 (280kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 400 (294kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 440 (324kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 480 (353kW, 2005.09 > .)