Stabdžių trinkelių komplektas, stovėjimo stabdis KAMOKA JQ212044
GamintojasKAMOKA
KodasJQ212044
Kokybės klasėVidutinė
plotis [mm]30
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Montavimo vieta
Galinė
montavimo vieta
galinė ašis
papildomas gaminys / papildoma informacija
be svirties
sertifikacija
E1 90R-011043/086
sertifikacija
E1 90R-01257/130
skersmuo [mm]
180
stabdžių trinkelė
su įdėklu
Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]
180
ø [mm]
Tinka automobiliams: PEUGEOT 406, 406 Break, 406 kupė, 607
Detali informacija:
PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V (85kW, 2000.10 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (97kW, 1995.11 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (99kW, 1999.01 > 2000.08)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (100kW, 2000.08 > 2004.06)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V HPi (103kW, 2001.05 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDi 110 (79kW, 2001.08 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 110 (80kW, 1998.06 > 2001.08)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 HDI 90 (66kW, 1999.02 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.0 Turbo (108kW, 1996.04 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.1 TD 12V (80kW, 1996.01 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.2 (116kW, 2000.07 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 2.2 HDi (98kW, 2000.03 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 24V (140kW, 1996.10 > 2004.05)
PEUGEOT 406 (8B) 3.0 V6 (152kW, 2000.03 > 2004.05)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V (85kW, 2000.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (97kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (99kW, 1999.01 > 2000.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (100kW, 2000.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V HPi (103kW, 2001.05 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDi 110 (79kW, 2001.08 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 110 (80kW, 1999.02 > 2004.04)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 HDI 90 (66kW, 1999.02 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 Turbo (108kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.1 TD 12V (80kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 (116kW, 2000.07 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 HDi (98kW, 2000.03 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 24V (140kW, 1996.10 > 2004.10)
PEUGEOT 406 Break (8E/F) 3.0 V6 (152kW, 2000.03 > 2004.10)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (97kW, 1997.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (99kW, 1999.01 > 2000.10)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.0 16V (100kW, 2000.10 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.2 (116kW, 2002.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 2.2 HDI (98kW, 2000.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 3.0 V6 (152kW, 2000.03 > 2004.12)
PEUGEOT 406 kupė (8C) 3.0 V6 24V (140kW, 1997.03 > 2004.12)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 (100kW, 2000.02 > 2005.08)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 HDI (80kW, 2000.05 > 2005.09)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V (116kW, 2000.02 > 2005.08)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 HDi (98kW, 2000.02 > 2006.02)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 3.0 V6 24V (152kW, 2000.02 > 2004.07)