                                STELLOX                                                84-12744-SX
Įvorė, lakštinė lingė STELLOX 84-12744-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas84-12744-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
97,5
ilgis [mm]
98
Išorinis skersmuo [mm]
42
vidinis skersmuo [mm]
35
Tinka automobiliams: DAF F 2800, F 3300, F 3600
Detali informacija:
DAF F 2800 FA 2800 DKSE (206kW, 1980.01 > 1986.09)
DAF F 2800 FA 2800 DKT (213kW, 1974.01 > 1980.11)
DAF F 2800 FA 2800 DKTD (188kW, 1974.01 > 1986.09)
DAF F 2800 FA 2805 DKSE,FA 2800 DKV,FA 2800 DKXE (206kW, 1983.05 > 1991.09)
DAF F 2800 FAC 2803 DKSE (206kW, 1980.01 > 1990.07)
DAF F 2800 FAT 2800 DKT (213kW, 1974.01 > 1980.11)
DAF F 2800 FT 2800 DKSE,FT 2800DKXE,FT 2800 DKV (206kW, 1980.01 > 1991.09)
DAF F 2800 FTT 2805 DKS,FTT 2815 DKS,FTT2825 DKS (225kW, 1986.06 > 1991.09)
DAF F 3300 FAC 3303 DKX (243kW, 1981.06 > 1986.09)
DAF F 3300 FAD 3325 DKX (260kW, 1985.06 > 1991.09)
DAF F 3300 FAT 3325 DKX (260kW, 1985.06 > 1991.09)
DAF F 3300 FTG 3300 DKX,FTS 3303 DKX (260kW, 1985.06 > 1991.09)
DAF F 3300 FTT 3325 DKX (243kW, 1981.06 > 1986.09)
DAF F 3300 FTT 3325 DKX (260kW, 1985.06 > 1991.09)
DAF F 3600 FA 3605 DKZ (274kW, 1985.06 > 1991.09)
DAF F 3600 FA 3605 DKZE (226kW, 1985.06 > 1991.09)
DAF F 3600 FAG 3600 DKZ,FAR 3604 DKZ,FAS 3603 DKZ (274kW, 1985.06 > 1991.09)
DAF F 3600 FAR 3604 DKZE,FAS 3603 DKZE (226kW, 1985.06 > 1991.09)
DAF F 3600 FTT 3625 DKZ (274kW, 1985.06 > 1991.09)