Žiedinis krumpliaratis, smagratis STELLOX 83-10223-SX
GamintojasSTELLOX
Kodas83-10223-SX
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Analogai kodai: 9060320005
Tinka automobiliams: MERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5, ATEGO, ATEGO 2, AXOR, AXOR 2, LK/LN2, UNIMOG
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 1843 LS (315kW, 2011.07 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 1023 AK (170kW, 1998.01 > 2004.10)
MERCEDES-BENZ ATEGO 1215, 1215 L (112kW, 1998.01 > 2004.10)
MERCEDES-BENZ ATEGO 1223 K (170kW, 1998.01 > 2004.09)
MERCEDES-BENZ ATEGO 1323 K (170kW, 1998.01 > 2004.09)
MERCEDES-BENZ ATEGO 1517 AK (125kW, 1998.01 > 2004.10)
MERCEDES-BENZ ATEGO 1517, 1517 L (125kW, 1998.01 > 2004.10)
MERCEDES-BENZ ATEGO 1528 K (205kW, 1998.01 > 2004.09)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2528 L (205kW, 1998.04 > 2004.10)
MERCEDES-BENZ ATEGO 914 K (100kW, 1998.01 > 2004.10)
MERCEDES-BENZ ATEGO 914, 914 L (100kW, 1998.01 > 2004.10)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 1015, 1015 L (112kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 1022 A (160kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 1223, 1223 L, 1224, 1224 L (170kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 1322 A (160kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 1322, 1322 L (160kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 1328, 1328 L, 1329, 1329 L (205kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 1522 A (160kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 1528, 1528 L, 1529, 1529 L (205kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 1529, 1529 L (210kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 715, 715 L, 716, 716 L (112kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 816, 816 L (115kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 822 K (160kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 822, 822 L (160kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 823, 823 L, 824, 824 L (170kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 824 K (175kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ ATEGO 2 915 K (112kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ AXOR 1823 (170kW, 2002.01 > 2004.10)
MERCEDES-BENZ AXOR 1823 K (170kW, 2002.01 > 2004.10)
MERCEDES-BENZ AXOR 2528 (205kW, 2002.01 > 2004.10)
MERCEDES-BENZ AXOR 2 1828 LS (205kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ AXOR 2 1833 A (240kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ AXOR 2 1833 AK (240kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ AXOR 2 1833 K (240kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ AXOR 2 1833, 1833 L, LL (240kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ AXOR 2 1933 S (240kW, 2011.01 > .)
MERCEDES-BENZ AXOR 2 2528 K, 2528 KL (205kW, 2011.01 > .)
MERCEDES-BENZ AXOR 2 2533, 2533 L (240kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ AXOR 2 2633 (240kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ AXOR 2 2633 K (240kW, 2004.10 > .)
MERCEDES-BENZ AXOR 2 3028 K (205kW, 2011.01 > .)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 1117 K (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 1117 S (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 1117,1117 L (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 1317 K (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 1317 LS (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 1317,1317 L (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 1517 K (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 1517,1517 L (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 711 (90kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 811 (90kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 811 K (90kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 814 K (100kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 814 S (100kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 814,814L (100kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 817 K (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 817 S,817 LS (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 817,817 L (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 917 (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ LK/LN2 917 K (125kW, 1996.03 > 1998.12)
MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 (130kW, 2000.03 > .)
MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 (170kW, 2000.03 > .)
MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 (160kW, 2002.09 > .)
MERCEDES-BENZ UNIMOG U 500 (170kW, 2000.10 > .)
MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 (160kW, 2002.09 > .)