Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys KAMOKA JQ1012110
GamintojasKAMOKA
KodasJQ1012110
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]74
plotis [mm]156
plotis [mm]156,3
storis [mm]19
storis [mm]19,5
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
priekinė ašis
sertifikacija
E1 90R-01310/134
stabdžių sistema
ATE
sudilimo įspėjimo kontaktas
neįsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontakto
sudilimo įspėjimo kontaktas
neparengta susidėvėjimo indikatoriui
susidėvėjimo įspėjimo kontaktas
Tinka automobiliams: FORD GALAXY I, GALAXY II; SEAT ALHAMBRA; VW SHARAN
Detali informacija:
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (66kW, 1995.03 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI (81kW, 1997.08 > 2000.04)
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i (85kW, 1995.11 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (103kW, 2001.09 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (107kW, 1997.01 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 (128kW, 1995.11 > 2000.04)
FORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 4x4 (128kW, 1996.04 > 2000.04)
FORD GALAXY I (WGR) 2.8 V6 (150kW, 2000.04 > 2006.05)
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 (118kW, 2007.07 > .)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V (110kW, 1997.10 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (66kW, 1996.04 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (81kW, 1996.08 > 2000.06)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (85kW, 2000.06 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (96kW, 2002.11 > 2008.11)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI (110kW, 2005.05 > 2007.05)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion (85kW, 2000.06 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i (85kW, 1996.04 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 TDI (103kW, 2005.11 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 (150kW, 2000.06 > 2010.03)
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion (150kW, 2000.06 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V (110kW, 1997.09 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (66kW, 1995.09 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (81kW, 1996.09 > 2000.04)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (85kW, 2000.04 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI (96kW, 2002.11 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion (85kW, 2000.04 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 (85kW, 1995.09 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG (85kW, 2006.04 > 2010.03)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 (128kW, 1995.09 > 2000.04)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro (128kW, 1996.11 > 2000.04)